Sąlygos ir taisyklės

UAB „Alytaus naujienos“ gerbia savo skaitytojų ir reklamos užsakovų privatumą laikosi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimų. Mes garantuojame, kad šioje internetinėje svetainėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai.

Visi mūsų skaitytojai, publikacijų autoriai ir reklamos užsakovai yra svarbūs ir gerbiami. Todėl informacija: vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku jį įvykdyti.

Mes laikomės Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų ir Jūsų asmeniniai duomenys bus saugomi tik mūsų duomenų bazėje. Jūsų duomenys nebus naudojami tiesioginio marketingo tikslais. Šią informaciją naudojame siekdami teikti Jūsų užsakomas paslaugas, jas palaikyti, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR ir ES įstatymus bei reglamentų nuostatas.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.