Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Pavogta vaizdo stebėjimo įranga.
AP­RŪ­KO KOM­BAI­NASLie­pos 21-osios va­ka­rą, apie 20.30 val., Aly­taus r., Aly­taus sen., Li­kiš­kių k., Sto­ties g.
Liepos 22 d. apie 14.15 val. Alytaus r., Raitininkų sen., Ryliškių k., patikrinus automobilį „VW Passat“, paaiškėjo, kad jį vairavo neblaivus (1.87 prom.) vyras (g. 2003 m.). Liepos 20 d. apie 6.20...
Alytaus apskrities policijos pareigūnai sulaikė automobilio vairuotoją, kuris vežėsi per 7 tūkst. pakelių cigarečių, nepaženklintų banderolėmis. Policininkai patikrinimui sustabdė automobilį „Škoda...
Alytaus apskrities policijos pareigūnai, atliekantys administracinę teiseną, prašo visuomenės pagalbos. Naujojoje g. esančioje parduotuvėje iš prekybos salės lentynos paėmusi prekes, moteris...
NU­KEN­TĖ­JO NE­PIL­NA­ME­ČIAILie­pos 17 d. apie 23 val. į Laz­di­jų li­go­ni­nę iš šio ra­jo­no Ra­ma­na­vo kai­me esan­čių na­mų na­mų bu­vo pri­sta­ty­tas ne­pil­na­me­tis (g.
Alytaus apskrities policijos pareigūnai, atliekantys administracinę teiseną, prašo visuomenės pagalbos. Alytuje, Naujojoje g., esančioje parduotuvėje, birželio 22 d. iš prekybos salės lentynos...
SU­MU­ŠĖLie­pos 11 d. apie 0 val. Laz­di­juo­se, Ne­pri­klau­so­my­bės a., na­muo­se ki­lu­sio kon­flik­to me­tu vy­rą (g. 1984 m.) su­mu­šė drau­gas.
Alytuje, Kurorto rajone, Žemaitės gatvėje esančiuose namuose, liepos 8 d. apie 11 val. rasti dviejų mirusių žmonių kūnai – moters (g. 1958 m.) ir vyro (g. 1980 m.).
NU­VA­ŽIA­VO NUO KE­LIOLie­pos 7 d. apie 3.10 val.
Liepos 6-osios naktį ligoninėje Alytuje mirė 1999 metais gimęs vyras. Jis į gydymo įstaigą buvo atgabentas iš Varėnos rajono, kur važinėjo sportiniu motociklu.
PRE­KĖS NE­GA­VOAly­taus ap­skri­ties po­li­ci­jo­je gau­tas vy­ro (g.
ŽU­VO DVI­RA­TI­NIN­KASAly­taus ra­jo­ne žu­vo dvi­ra­čiu va­žia­vęs vy­ras. Ke­lio Onuš­kis–But­ri­mo­nys–Pu­nia 17-aja­me ki­lo­met­re dvi­ra­ti­nin­kas (g.
Alytuje, Vilties g., iš namų išėjo ir iki šiol negrįžo nepilnametė Rugilė D. (g. 2009 m.). Mergina yra apie 156 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, kaštoninių, garbanotų, pusilgių plaukų.
Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Važiuojant autobusu iš Alytaus į Kauną, neaiškiomis aplinkybėmis, iš moteriai priklausančios rankinės buvo pasisavinta 700 eurų.
Subscribe to 112
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.