Paskelbti naujieji Alytaus ambasadoriai (0)

AN informacija
Parašykite autoriui
a
Alytaus gimtadienio šventės atidaryme paskelbti naujieji miesto ambasadoriai. Simboline ambasadore Jungtinėje Karalystėje tapo Silvija Černiauskaitė, JAV – Dalia Giedrimienė.

S.Černiauskaitė šiuo metu gyvena Londone, ji – aktyvi lietuvių bendruomenės narė, Londono 1-ojo skyriaus valdybos narė, Pasaulio lietuvių bendruomenės Švietimo komisijos narė, Lietuvių kalbos akademijos Londone vadovė ir Londono darželio mokyklos „Obelėlė“ ugdymo vadovė.

Prof. D.Giedrimienė Konektikuto valstijoje dirba Šventojo Juozapo universitete ir ligoninėje. Mokslininkė koordinuoja mokslinius klinikinius tyrimus Hartfordo ligoninės Širdies aritmijų centre, savo darbais garsina ne tik Alytaus, bet ir visos Lietuvos vardą.

Apdovanojimą už D.Giedrimienę atsiėmė jos sūnus Deivydas Giedrimas.  

Naujausiais Alytaus ambasadoriais taip pat tapo Mindaugas Šatkauskas ir Rytis Valūnas.

M.Šatkauskas, gyvenantis Vilniuje, garsina ne tik Alytaus, bet ir visos Lietuvos vardą. Šiais metais Mindaugas įkopė į aukščiausio pasaulyje kalno Everesto viršūnę Himalajuose ir tapo septintuoju tai padariusiu lietuviu istorijoje bei pirmuoju lietuviu, iškart įkopusiu ir į ketvirtą pasaulio viršūnę Lhotsę ir ten iškėlusiu Lietuvos trispalvę. Viršukalnėje alytiškio pastangomis suplevėsavo vėliava su jo gimtojo miesto herbu.

Rytis Valūnas – teisininkas, „City Alumni Alytus“ narys, Pasaulio alytiškių bendruomenės narys.

Alytaus ambasadoriais anksčiau yra tapę Jolita Šilanskienė ir Roberta Venclovienė, (2023 m.), Sandra Avižienytė, Vytautas Dranginis, Aušra Visockė (2022 m.), Jolanda Česonis, Algirdas ir Remigijus Gataveckai, Paulius Kunčinas (2019 m.), Alvija Černiauskaitė, Darius Mileris (Nojus), Gitana Pinkevičienė (2018) ir Samuelis Tacas (2017 m.). 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Kiti straipsniai