Pa­na­šūs į svas­ti­ką pie­ši­niai – no­va­to­riš­kiau­sio mies­to sim­bo­lis?.. (0)

„A.N.“ informacija
svastika
„Aly­taus nau­jie­nų“ skai­ty­to­jai jau ku­ris lai­kas re­dak­ci­jai siun­čia nuo­trau­kas su mies­te už­fik­suo­tais žen­klais, pa­na­šiais į svas­ti­ką, ku­ri bu­vo na­ciz­mo sim­bo­lis. Jų dau­giau­sia – Vidz­gi­rio mik­ro­ra­jo­ne, To­po­lių ir Kaš­to­nų gat­vė­se, ant dau­gia­bu­čių ir ki­tų pa­sta­tų.

Vie­nas dau­gia­bu­čio gy­ven­to­jas pik­ti­no­si, ko­dėl jis tu­ri „gro­žė­tis“ kaž­ko­kiais įtar­ti­nais, su Lie­tu­va ir Aly­tu­mi  ne­su­si­ju­siais žen­klais kiek­vie­ną ry­tą vir­tu­vė­je ger­da­mas ka­vą ir juos ma­ty­da­mas pro lan­gą. 

Gir­di, kuo to­liau, tuo dau­giau to­kių žen­klų at­si­ran­da mies­te ir nie­kas ne­si­i­ma jų kaž­kaip pa­ša­lin­ti. O gal jie jau to­le­ruo­ja­mi Dzū­ki­jos sos­ti­nė­je? 

Gy­ven­to­jai svars­to: mies­to me­ras Ne­ri­jus Ce­siu­lis ką tik vie­šė­jo pa­sau­lio mies­tų ino­va­ci­jų ren­gi­ny­je  Tai­pė­ju­je, Tai­va­no sos­ti­nė­je, kaip no­va­to­riš­kiau­sios  Lie­tu­vo­je sa­vi­val­dy­bės at­sto­vas, į svas­ti­ką pa­na­šūs ir mū­sų  is­to­ri­jai di­de­lius  skaus­mus  at­ne­šę žen­klai no­va­to­riš­ku­mo Aly­tui tik­rai ne­su­tei­kia.

Aly­taus mies­to sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jo­je yra Vie­šo­sios tvar­kos sky­rius su pen­kiais dar­buo­to­jais. Gal­būt jam tu­rė­tų rū­pė­ti, kaip yra „puo­šia­mas“ mies­tas. 


 

    Komentarai


    Palikite savo komentarą

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Kiti straipsniai