Nemuno upėje rastas paauglės kūnas (ATNAUJINTA) (0)

ELTA ir AN informacija
Asociatyvi Povilo Jarmalos nuotrauka
Asociatyvi Povilo Jarmalos nuotrauka
Alytuje pirmadienį dingusi nepilnametė (g. 2010 m.) galimai nukrito nuo Baltosios rožės tilto, patvirtino policija. Po pietų pranešta apie Punios (Alytaus r.) apylinkėse rastą, įtariama, šios merginos kūną. Kaip sakė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė, pirmadienį, pieš 12 val., moteris pranešė, kad iš namų į mokyklą išėjo, bet į mokyklą taip ir nenuėjo jos 14-metė dukra.

Buvo pranešta, kad mergina dingo.  

Anot K. Janulevičienės, policija peržiūrėjo vaizdo kamerų, įrengtų mieste, fiksuotus vaizdus ir paaiškėjo, kad nepilnametė ėjo link Alytaus Dainų slėnio.  

„Peržiūrėtos ten įrengtų vaizdo kamerų medžiaga, kur užfiksuota, kaip nuo tilto nukrenta žmogus ir spėjama, kad tai gali būti ieškoma nepilnametė“, – sakė K. Janulevičienė.  

Pirmadienį, po pietų, policijos atstovė tvirtino, kad Punios apylinkėse, Nemuno upėje, rastas galimai nuo tilto nukritusios paauglės kūnas.  

„Spėjama, kad taip. Visi požymiai rodo, kad tai merginos kūnas“, – teigė K. Janulevičienė.

ATNAUJINTA

Alytaus apskrities policija patikslino, kad mergina iš namų, esančių Alytaus miesto centre, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, išėjo  apie 7 val. 30 min. Kad ji dingo, pareigūnams buvo pranešta 11 val. 46 min. 

Apie 15 val. 35 min. merginos kūnas (be išorinių smurto žymių) buvo rastas Nemuno upėje ties Punia (Alytaus r.). 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 133 str. 3 (Sukurstymas nusižudyti ar privedimas prie savižudybės), o tas, kas sukurstė žmogų nusižudyti arba žiauriu ar klastingu elgesiu privedė žmogų prie savižudybės, baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.


Skubi psichologinė pagalba Alytuje teikiama:

 • I-V 8-19 val. Naujoji g. 76 („MediCa klinika“), informacija telelefonu 0 315 24100
 • I-V 8-16.30 val. Naujoji g. 48 (Alytaus poliklinikos PSC), informacija tel. 0 315 36603
 • I-V 8-14.30 val. Naujoji g. 48 (Alytaus r. savivaldybės PSPC psichikos sveikatos centras), informacija tel.: 0 315 73367, 0 315 28576

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Kiti straipsniai