Metų žmogumi tapo darbą savivaldybėje palikti turėjęs architektas (11)

AN informacija
a
A.Grigaitis (viduryje) su LŽS Alytaus skyriaus pirmininke Alma Mosteikaite ir FM99 radijo žurnaliste Vilija Ramanauskiene. Saulės Pinkevičienės nuotr.
Alytaus miesto šventės atidarymas neatsiejamas nuo Metų žmogaus įvertinimo. 30-uoju Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) Alytaus skyriaus narių išrinktu laureatu tapo buvęs Alytaus miesto savivaldybės vyriausiasis architektas Arūnas Grigaitis.

LŽS „Auksinė plunksna“ įteikta už drąsą ir pilietiškumą kovojant už Alytaus senųjų bulvarinių kvartalų išsaugojimą.  

A. Grigaitis dirbo Alytaus miesto vyriausiuoju architektu, vėliau eiliniu architektu, kol buvo priverstas išeiti iš darbo savivaldybėje.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Nejuokinkit voverių su tokiu žmogumi. Toj pačioj gatvėj stovi ,,žurnalistės,, namas 5 aukštų. Nenorėjo kaimynystėje daugiau žmonių tai sukėlė skandalą. Priskaldė malkų iš nieko. O šitą neva garbingą poną žinome. Makaronų kabinėjas jis.

  Komentaras

  Didesnio kyšininko ir visiškai nieko neveikiančio tik apstrakciai kalbančio ir nieko doro nepasakancio žmogaus nesu sutikęs kaip Grigoraitis. Apsoliutus pasipūtęs nevykelis kuris tapo drąsus kaip išmetė iš darbo tiek rajono tiek miesto savivaldybes nes jau daugiau neapsikente jo nesamonėmis.

  Komentaras

  Ne pirmą kartą klouninates. Nebijokit paviešint 2020.02,07. savivaldybės Etikos komisijos tyrimo spr. Nr.KPPn-16, dėl tuo mečio tarybos nario ir kartu tuo met Vilniaus prsmonės ir amatų rūmų prezidento S.Leonavičiaus elgesio per teisėssugą. Ko iki šiol komisijai ir visuomenei bijo viešint tuo met į komisijos posėdį kviestas oligarchas ir teisėsauga iki dabar.

  Komentaras

  Manau, kad Minedas ir jo aplinkinė kompanija susidorojo su architektu, kad jiems netrukdytų savo reikalus tvarkytis. Labai įtartinais dalykais Alytaus Minedas užsiiminėja su savo aplinkiniais.

Kiti straipsniai