Lietuvos rankinio lygos ketvirtfinalyje vyks lemiamos rungtynės (0)
Atsakomosiose rungtynėse vilniečiai namuose iškovojo pergalę 33:30 ir atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmose rungtynėse 25:33.
Kitoje ketvirtfinalio serijoje tarp Kauno „Granito-Kario“ ir Vilniaus „Amber“ taip pat prireiks lemiamos kovos, mat abi komandos pasidalino po pergalę savo namų aikštelėse.
Ketvirtfinalių laimėtojų LRL pusfinaliuose laukia juose vietas anksčiau užsitikrinę komandos, tai reguliariojo sezono nugalėtoja Vilniaus „Šviesa“ ir antras likęs Klaipėdos „Dragūnas“.
Komentarai
Palikite savo komentarą