„Lidl Lietuva“ naujajame logistikos centre Vilniuje įdarbins apie 200 specialistų (1)

Sandra Savickienė, „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė.
Sandra Savickienė, „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė.
„Lidl Lietuva“ pradėjo darbuotojų atranką naujajam logistikos centrui Vilniuje, netoli Lentvario. Bendrovė į savo komandą jau kviečia prisijungti sandėlio grupių vadovus, planuojama, kad kitąmet veiklą pradėsiančiame logistikos centre dirbs apie 200 darbuotojų, užtikrinsiančių kasdienį šviežių prekių pristatymą į „Lidl“ parduotuves.

Praėjusių metų rugsėjį pradėtas naujojo „Lidl Lietuva“ logistikos centro Lentvaryje statybas planuojama užbaigti kitų metų viduryje. Investicijos į projektą siekia daugiau nei 100 mln. eurų. Šiuo metu daugiau nei 64 tūkst. kv. metrų siekiančio logistikos centro statybose jau atlikti daugiau nei trečdalis darbų.

„Lidl“ sparčiai plečiasi Lietuvoje, todėl jau kitąmet atidarysime naują, moderniais ir tvariais sprendimais paremtą logistikos centrą. Jau pradėjome sandėlio grupių vadovų atranką, o artimiausiu metu paskelbsime ir kitų darbuotojų atrankas“, – sako Sandra Savickienė, „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė.

Iki bus atidarytas naujasis „Lidl“ logistikos centras Vilniuje darbuotojai dalyvaus teoriniuose ir praktiniuose mokymuose, daugelis jų vyks „Lidl“ logistikos centre Kaune, Ramučiuose. Įmonė kompensuos šias komandos narių kelionės išlaidas.

Visiems „Lidl Lietuva“ darbuotojams įmonė užtikrina konkurencingą atlyginimą bei papildomas naudas. Remiantis „Rekvizitai.lt“ duomenimis, šių metų pirmojo ketvirčio darbuotojų užmokesčio vidurkis įmonėje prieš mokesčius siekė 1925,42 eurus ir buvo didžiausias tarp maisto produktais prekiaujančių penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų.

„Rūpinamės savo darbuotojų gerove, tad jų finansinio saugumo užtikrinimas yra viena pagrindinių mūsų įmonės strateginių krypčių. Šių metų pradžioje padidinome darbo užmokesčio biudžetą, parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams taip pat skiriame papildomą naudą – „Lidl“ korteles, kurios suteikia galimybę apsipirkti tinklo parduotuvėse“, – pabrėžia S. Savickienė.

Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, visi „Lidl Lietuva“ darbuotojai yra apdraudžiami papildomu sveikatos draudimu, kasmet rudenį įmonė sudaro sąlygas darbuotojams ir jų vaikams iki 14 metų nemokamai pasiskiepyti nuo gripo.

„Lidl Lietuva“ rūpinasi ir darbuotojų emocine sveikata – siūlo specialistų pagalbą. Esant poreikiui, darbuotojai gali gauti nemokamas ir anonimines konsultacijas teisiniais, asmeniniais ar finansiniais klausimais.

„Lidl Lietuva“ šiuo metu dirba daugiau nei 2,6 tūkst. darbuotojų, kurie dirba 69 prekybos tinklo parduotuvės 26 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje, taip pat logistikos centre Kauno rajone, Ramučiuose, bei centriniame biure Vilniuje.

„Lidl Lietuva“ inf.
 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  tipo kazkam idomu kiek idarbins darbininku Vilniuje geriau nors kokius 5 normalius darbuotojus idarbinkit Alytaus lidle ir svarbu kad kasose butu dirbanciu o ne tuscios kasos ir kad nereiketu po pusvalandi stovet eileje

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.