Kviečia „Skambantis spalvų miestas“ (0)

mst
Gegužės 25 d., šeštadienį, 11 val. Miesto parke, prie Dailės mokyklos (jeigu šalta ir lyja – Alytaus jaunimo centre, Tvirtovės g. 3) vyks XXI menų šventė vaikams „Skambantis spalvų miestas“. Šventę ves aktorė Eglė Juškaitė, o jos renginiai vyks įvairiose veiklų erdvėse.

Muzikos, šokio ir sporto aikštėje gros Alytaus muzikos mokyklos mažieji atlikėjai,  instrumentiniai ansambliai ir simfoninis orkestras „Svajonė“. Susipažinsite su ypatingais orkestro instrumentais: kontrabosu, trombonu, gongu, vibrofonu. Dėmesio! Orkestre paruošta laisva kėdė! Ateik pas mus – patirsi pats, kaip gimsta muzika! Scenoje kaip plaštakės skrajos  žaviosios Alytaus jaunimo centro baleto studijos „Jete“ balerinos. Puikią nuotaiką dovanos  lopšelio-darželio „Boružėlė“ šokėjai. Staigmena! Ypatingą pasirodymą parodys  vaikų jogos studija „Aukštyn kojom“!     

Dirigentų studijoje dirigentas Vytautas Kiminius su savo dirigavimo klasės mokiniais parodys partitūrą, supažindins su simfoninio orkestro sudėtimi ir išdėstymu scenoje, o drąsiausiems leis padiriguoti tikram orkestrui. 

Garsų pievelėje  vienas ar su draugais gali pagroti lauko muzikos instrumentais!  Dailės skvere jau laukia molbertas, dažai ir teptukai. Su Alytaus mokyklų dailės mokytojais ir mokiniais išbandysi įvairias dailės technikas: tapybą ant  poperiaus ir šilko, kartono maketavimo, erdvinių objektų kūrimo, muilo burbulų tempimo ir kitų smagumų! 

Molio gatvelėje nusilipdyti iš molio paukštį ar puodynėlę padės keramikos būrelio „Molio kerai“ vadovė ir vaikai. Dailiųjų amatų mokyklos mokytojai ir mokiniai pamokys pynimo iš vytelių subtilybių, keramikos panaudojimo galimybių. 

Robotikos labirinte  įsikūrs  VŠĮ „Robotikos akademija“.  Burzgia, zvimbia, sukasi ir žybčioja aparatai ir aparatukai,  rateliai ir sraigteliai. Kas tai? Ateiki pasmalsauti ir Tu!  Žaidimų prospekte Alytaus Jurgio Kunčino bibliotekos darbuotojos  kviečia į Mažylių rytmetį. Čia vyks įvairūs pasižaidimai ir edukacijos. 

Žolynų dirbtuvėlėje su Alytaus Kraštotyros muziejaus merginomis galėsi susikurti paveikslėlį ar lipduką iš margaspalvių žolynėlių. Kalbų skvere anglų kalbos mokyklėlė „Pingu’s English“ kviečia išbandyti naujus žaidimus ir  užsukti į nuotaikingas kūrybines dirbtuves.  Savanorystės tiltai.  Savanoriai moka ir gali viską! Padėjo įrengti aikštes ir skverus, gatves ir kiemelius, pripūtė balionus, pasirūpino, kad žiūrovai turėtų kur atsisėsti, o dailininkai turėtų vandens teptukams nuplauti.  

 Žirgų ratas. Seniai svajoji apie ilgakartį žirgą ? Ruminos jojimo klubo raiteliai padės tau pasiekti balną ir išdidžiai prajoti poniuke Kekse ir kumele Lakštingala „Skambančio spalvų miesto“  keliais ir takeliais. Beje, kumelė Lakštingala paruošė  Tau staigmeną! 

 „Herojų kava” – smaližių kavinaitė, kurioje taip skaniai kvepia kava, o skanumynais Tave čia pavaišins B.Niemcienės IĮ darbuotojos. 

Organizatorių informacija                  

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.