Kino teatre „Dainava” vyks edukacinio kino savaitė (0)

ki
Kino teatras „Dainava“ kviečia moksleivius ir ne tik į jau tradicine tampančią „Edukacinio kino savaitę“ mokslo metų pabaigoje, kuri šiais metais vyks birželio 3 – 7 dienomis.

Mokymasis per kiną ir su kinu kviečia pažinti, kritiškai vertinti, suprasti mus supantį pasaulį. Įsitraukus į filmų istorijas įsijausti į tokias temas kaip aplinkosauga, socialinė aplinka, istorija, sveikata ir kt.  Atsakingai atrinkti aukštos meninės vertės filmai su diskusijomis skatina moksleivius pažinti aplinką ir save, suprasti ir suvokti kino meno įvairovę (stilių, formų, turinio, kino kalbos, technikų). Diskusijų ir užsiėmimų metu ugdomas moksleivių gebėjimas bendrauti grupėje – išreikšti savo nuomonę ir išklausyti kitus, ugdomas kritinis mąstymas. Šia veikla ugdomas išprusęs, aktyvus žmogus ir kultūros vartotojas.

 Kaip ir kasmet, filmų programa pritaikyta tiek patiems mažiausiems, tiek patiems vyriausiems moksleiviams. Čia išvysite filmo „Gyvūnas“ premjerą, taip pat šių metų „Mokausi iš kino“ programos naujieną – filmą „Lenos jūra“. Bus organizuojamos ir animacijos kūrybinės dirbtuvės. 

Į 18:00 valandos seansus kviečiame apsilankyti ne tik su mokytojais, bet ir su tėvais. Rodysime Linos Pliopytės filmo „Menesinės“ premjerą Alytuje, Dizaino savaitės filmą „Daaaali!“, šių metų „Kino pavasario“ hitą – dramą „Interesų zona“ ir kitus filmus. Kviečiame tiek grupes, tiek pavienius žiūrovus.  

PROGRAMA:

Kino seansai su edukaciniais užsiėmimais: 

Birželio 3 d. 10:30 val. „Titina Šiaurės ašigalyje” (1- 4 klasėms) Lietuviškas įgarsinimas . 

 Birželio 4 d. 10:30 val. „Gyvūnas“ (6-10 klasėms) Lietuviškas įgarsinimas . Birželio 6 d. 10:30 val. „Lenos jūra“ (3-7 klasėms) Lietuviškas įgarsinimas 

Birželio 7 d. 10:30 val. „Ernestas ir Selestina kėlionė į Šaradiją” (1-4 kl )  Lietuviškas įgarsinimas Šiuos seansus galima užsisakyti iš Kultūros paso programos.  

Birželio 5 d. 11:00 val. animacijos kūrybinės dirbtuvės (1-4 klasėms) 

Kino seansai su metodine medžiaga savarankiškam aptarimui: 

Birželio 3 d. 15:30 val. „Irklais per Atlantą“ (6 - 12 klasėms)  

Birželio 4 d. 13:00 val. „Ąžuolo širdis“  (1 - 8 klasėms) be dialogų 

Birželio 6 d. 13:00 val. „Titina Šiaurės ašigalyje” (1- 4 klasėms) Lietuviškas įgarsinimas .  

Kino seansai laisvalaikiui

 „Garfildas“ birželio 3,5,7 d. 13:00 val., birželio 4 – 7 d. 15:30 val.  

Kino seansai, kuriuose labai rekomenduojame apsilankyti su pedagogais ir  tėvais:

Birželio 3 d. 18:00 val. „Mėnesinės“ (7 - 12 klasėms klasėms). Dokumentinis, anglų k. su liet. subtitrais. Birželio 4 d. 18:00 val. Dizaino savaitė: DAAAALI! (7 -12 kl) Komedija, anglų k. su liet. subtitrais 

Birželio 5 d. 18:00 val. „Karta.EU”  (6 - 12 klasėms) Dokumentinis. Lietuvių kalba. 

Birželio 6 d. 18:00 val. „Interesų zona“ (10 - 12 klasės) Drama, anglų k. su liet. subtitrais  

Visa informacija ir platesni filmų aprašymai https://kinasdainava.lt/filmai  

Vietas kviečiame rezervuoti telefonais 8 315 76229 ir 8 315 76 228 ir el.paštu info@kinasdainava.lt

Organizatorių informacija

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.