Kaip pasiruošti sėkmingai medžioklei? (1)

nuotr.
Medžioklė – ilgas ir sudėtingas procesas, kuriam būtina tinkamai pasiruošti.

Reikia daug įvairios įrangos, patogios avalynės ir rūbų, kitų aksesuarų bei priedų, kuriuos visus rasite Ehunt.lt asortimente. Tuomet galėsite drąsiai teigti, jog esate pilnai pasiruošę ir be rūpesčių leistis kad ir į patį sudėtingiausią žygį.

Toliau skaitydami sužinosite, ką reikia turėti norint mėgautis medžioklės patogumu bei sėkme, tuo pačiu iš arčiau susipažinsite su plačiu medžioklės prekių asortimentu, kuriame pristatomas tiek profesionaliems, tiek pradedančiųjų medžiotojų poreikiams pritaikytas pasirinkimas.

 

Pilnas medžioklės inventorius

Medžioklės inventorius yra vienas iš plačiausių ir reikalaujančių didžiausio pasiruošimo. Turbūt sunku būtų įsivaizduoti kitą tokią laisvalaikio veiklą, kurioje reikėtų tiek daug visko turėti. Kaip visa tai sutalpinti? 

Patyrusiam medžiotojui ne paslaptis, kad viskas yra lengvai sutalpinama. Turint specialius medžioklės krepšius ir kuprines viskas lengvai telpa. Be to, visuomet galite apgalvoti, kurie daiktai reikalingiausi turėti juos su savimi, o kuriuos galima tiesiog pasilikti automobilyje, kuris stovės netoliese. Daugelis medžioklės daiktų yra maži, kompaktiški, kuriami taip, kad būtų mažiau sveriantys, tad įsigiję kokybišką įrangą tikrai išvengsite nemalonaus vargo.

 

Medžioklei reikalingi šie daiktai:

 • šaunamasis ginklas ir amunicija;
 • žiūronai, termovizoriai, kita stebėjimo įranga;
 • stovai įrangos montavimui;
 • gera ir kokybiška avalynė bei apranga;
 • diržai susegimui;
 • peiliai, galąstuvai;
 • žibintuvėliai;
 • kiti būtiniausi aksesuarai ir įrankiai.

Be abejonės, pasiruošimas kiekvienu atveju individualūs ir priklauso nuo medžioklės poreikių. Svarbu atsižvelgti į tai, ar medžiosite naktį, ar dieną, vasarą ar žiemą, kokie žvėriai bus medžiojami. Pagal konkrečius poreikius parenkamas ir medžioklės reikmenų inventorius, kurio visas dalis pilnai rekomenduoti gali patyrę „Ehunt“ specialistai.

 

Platus pasirinkimas pagal jūsų poreikius

„Ehunt“ internetinėje parduotuvėje rasite bene viską, kas reikalinga medžioklės sėkmei. Tiek profesionalų, kurie ieško itin aukštos kokybės prekių, tiek pradedančiųjų medžiotojų sėkmei. Niekados nepamirškite – visa medžioklė priklauso tik nuo jūsų pasirengimo. Pasirengti jai vienodai kruopščiai reikėtų tiek įsigyjant visą reikiamą įrangą, tiek tobulinant savo asmeninius įgūdžius. 

Patirtis ateina su laiku, tad kartą įsigiję viską, ko reikia, ilgainiui įgusite ir nebepatirsite rūpesčių. Pasitarkite su labiau patyrusiais medžiotojais, jei dar stokojate medžioklės patirties – jie rekomenduos, į ką atsižvelgti, kad neprašautumėte pro šalį.

Visiems jūsų medžioklės poreikiams pagelbės specialiai sudarytas „Ehunt“ asortimentas. Susipažinkite su pasiūlymais iš arčiau ir įsigykite gera kaina!

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.