Kada verta imti verslo paskolą? (1)

nuotr.

Kai pastebite, kad jūsų įmonės finansinė padėtis tapo šiek tiek nestabili, galite pajusti būtinybę ieškoti išorinio finansavimo ir verslo paskola gali praversti. Laimei, yra daug skolintojų, kurie gali jums padėti su šiuo klausimu. 

Tačiau tai nereiškia, kad verslo paskolos tinka visiems. Kiekvienas skolintojas turi tam tikrus reikalavimus, kuriuos turėsite atitikti, jei norite kreiptis dėl paskolos. Jei juos atitinkate ir tiksliai žinote, kaip gautus pinigus panaudosite pelno auginimui, tuomet verta apsvarstyti verslo paskolos galimybę. Tik pirmiausia reikia pasirūpinti savo kredito istorija.

Daugelis smulkių įmonių susiduria su sunkumais norėdamos gauti reikiamą paskolą. Nors joms pavyksta įveikti paraiškų teikimo procesą, jos gali pasiskolinti tik nedidelę sumą. Taip gali būti dėl to, kad joms sunku įrodyti, jog yra patikimos paskolos gavėjos. Tiksliau, jų kredito istorija gali būti nepakankamai tvirta.

Gera žinia ta, kad yra gudri taktika, kaip tai ištaisyti. Galite imti mažesnes trumpalaikes paskolas, kurias lengvai grąžinsite. Jums net nereikia išleisti pinigų - tiesiog paimkite nedidelę paskolą ir kas mėnesį ar kas dvi savaites mokėkite paskolos įmokas. Kreditorius apie jūsų greitus mokėjimus praneš kredito biurams, o tai pagerins jūsų balą.

Verslo paskola gali būti puikus instrumentas žinantiems, kaip teisingai ja pasinaudoti. Svarbiausia nepamiršti, kad visada reikia įvertinti skaičius. Paskolos negrąžinimo pasekmės yra pernelyg rimtos, kad būtų galima ką nors palikti atsitiktinumui. Surinkite visus svarbius skaičius, pasverkite visus "už" ir "prieš" ir priimkite pagrįstą sprendimą.
 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.