Įsteigta Alytaus regiono pramonės ir verslo asociacija (11)

AN informacija
Parašykite autoriui
dai
Įsteigta Alytaus regiono pramonės ir verslo asociacija (ARPVA). Ši organizacija sieks vienyti regiono verslo ir pramonės atstovus, skatinti ekonominę plėtrą bei stiprinti bendradarbiavimą tiek vietos, tiek nacionaliniu lygiu.

Kaip jau rašėme, naujoji asociacija sieks tapti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) nare. Tikimasi, kad šis prisijungimas leis aktyviau dalyvauti šalies pramonės ir verslo politikos formavime bei gauti daugiau galimybių plėtrai.

Pirmuoju ARPVA prezidentu išrinktas verslininkas Audrius Dailidonis, asociacija įregistruota Alytuje, adresu Sakų g. 3, tame pačiame pastate, kur veikia „Tankos“ metalo apdirbimo įmonė, vadovaujama jo sūnaus Pauliaus Dailidonio.

„Alytaus regiono pramonės ir verslo asociacija sieks tapti stipriu ir įtakingu balsu, atstovaujančiu mūsų regiono verslo interesams. Tikimės, kad bendradarbiaudami galėsime sukurti stiprią ir konkurencingą verslo aplinką, kuri prisidės prie mūsų regiono ekonominės gerovės", - sakė A.Dailidonis.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Klausimas alytiškiams. Štai šį tapusį veralo asociacijos prezidentu suprantu. Žmogus turintis ir kompetnciją užimt šį postą viskas normalu. O štai analogiškai buvęs politiku ir Vilniaus pramonės ir amatų rūmų prezidentu S.Leonavičius taip pradirbt lygioj vietoj - čia Alytaus mastu staigmena? Ar atsitiktinumas?

  Komentaras

  Nors vietoj naujos asociacijos kūrimo, verslininkai galėjo dar 2017 metais išaiškėjus Vilniaus pramonės ir amatų rūmų prezidento S.Leonavičiaus išsidirbinėjimams per tarybą ir teisėsaugą, jį pakeist kad ir dabarriniu asociacijos prezidentu. Būt išlaikę pramonės amatų rūmus su geru finansavimu iš Vilniaus asociacijos. Be vargo jau gersi veikt, bet. Kadangi klupo prieš ano intrigas po 2024 metų filialu trsuktis iš asociacujos, tai nors dabar garbingai atsikėlė. Kurdami naują asociacija, sunkesniu keliu nei galėjo anksčiau reaguodami, bet atsitiesė. Nusivalę negatyvo.

  Komentaras

  Kad neapsijuokinėtut, patikslinkit dabar Vilniaus pramonės amatų rūmų filialo prezidento S.Leonavičiaus statusą po 2024 metų pasitraukimo filialu iš asociacijos. Kuri prieš kūrė ir finansavo filialą beje ir iš valstybės programų. Nes daugumą verslininkų prisijungė prie šios naujai įkurtos asociacijos. Tad ką atstovauja buvę amatų rūmai iš Alytaus verslininkų? Kurie gal tapę tik primityviais apsišaukėliais verslo vardu? Su lyderio buduline leksika teismo salėj reguliuot tyčiojantis iš neįtinkančio ir nurodinėt teisėjai kaip baust? Nors pats jis alpsta iki tabletės tam momente, bet perbalus teisėja vykdo nesuprasdama ką daro? Kad net tai tyrusiai anos kadencijos sav. Etikos komisijai spr. Nr.KPPn-16 ir visuomenei iki šiol neaiškina oligarchas ir teisėsaugos institucijos. Rodo, dėl netiesioginių įtakų Alytaus valdyme nenormali padėtis.

  Komentaras

  Pagirtina, kad Alytaus verslas bando gerint verslo elito kokybę, nes. Kitas žingsnis miesto valdyme reikia mero ne šestiorkės lygio, o pilnavertės asmenybės. Sugebančios stot ir atstovaut kaip didmiesčio interesus.

  Komentaras

  Alytaus vystymui svarbu kaip formuojasi elito mentalitetai. Per palaikymą net formuojant Alytaus valdžią ir jos veiksmus. Šie kūrę asociaciją kaip Semionas. išsiskiria žmoniškumo nepraradę. Priešingai nei įsileistas į politiką Vilniaus pramonės ir amatų rūmų prezidentas S.L. ant gatavo asociacijos įkurto ir finansuoto filialo po 2024 dėl jo intrigų pasitraukimo visu filialu iš asociacijos ..lygioj vietoj sužlugdyt kitų įdirbį. Ar net neaiškint savivaldybės Etikos komisijai tiriant jo elgesį spr. Nr.KPPn-16 jo išsidirbinėjimų net per teisėsaugos institucijas iki alpimo teismo salėj iki tablečių žargonu- kas ubagui davė teisę kalbėt aiškint, ir klykiant nurodinėt teisėjai...Nors ir momente parklupdžiūsį teisėsaugą, visuomenės neįbaugino. Per paskutinius rinkimus į tarybą nerinko urmu sarašais. Bet Alytaus verslo ir politikos įvaizdį savo užimamų postų įtakoj sumenkino stipriai, kurį dar reikia atstatyt.

  Komentaras

  Štai apačioj komentaras negatyvus, atseit nieko gero. Verslininkai įvairaus amžiaus įkūrė asociaciją, kurios vadovu paskyrė jauną verslininką. Viskas gražu ir pagirtina. Ir tai pavydas atskirų. O kodėl savo laiku taip stropiai nesidomėjo, ar Vilniaus pramonės ir amatų rūmų prezidentas kartu būdamas ir tarybos nariu iš kokių lėšų, savo užimtų padėčių nenaudojo savo asmeninei įtakai didint per užsakomus straipsnius, mokėt advokatams teismuose slopinant neįtinkančius jo asmeniniams interesams? Kaip net anos kadencijos savivaldybės Etikos komisijos tyrimu Nr.KPPn-16 tarybos nario ir kartu Vilniaus amatų rūmų prezidento S.Leonavičiaus elgesį per teisėsaugos institucijas kviestas neaiškino viešas S.Leonavičius bei teisėsaugos institucijos komisijai ir visuomenei iki dabar?

  Komentaras

  Kad nekartotų klaidų, paimkit interviu iš Vilniaus pramonės ir amatų rūmų prezidento ir lyderio asociacijos, iš kurios po 2024 metų pasitraukė Vilniaus filialas. Koks dabar jų statusas. Nes dėl to po Naujų metų vietos žiniasklaidoj buvo vienpusis interviu iš filialo prezidento S.Leonavičiaus, o nebuvo kitos pusės interviu iš asociacijos lyderio. Kur reikėtų apie tai pateikt objektyvią abiejų pusių nuomonę. Kad būt visuomenei aiškumas, kokios konkrečios verslo asociacijos veikia Alytuj šiam momente.

  Komentaras

  Štai kaip gyvenimas įrodo, kas yra kas. Įsisteigė verslo asociacija. Kuriai belieka palinkėti sėkmės. O štai buvęs Vilniaus pramonės ir amatų rūmų filialas vadovaujamas buvusio tsrybos nario S.Leonavičiaus, po 2024 mrtų pasitraukimo iš asociacijos kuri kūrė ir finansavo, kas liko iš Alytaus skyriaus. Kur kol filialui nepriėjo vadovaut vietos verslininkas, Alytaus skyriuj dirbdavo net keli darbuotojai. Kurie organizuodavo Alytaus verslininkų į užsienio verslo muges, verslininkam dalį išlaidų finansuodavo. O vėliau prie verslininko nyko, nyko. Kur net įdomu, kad visuomenei buvęs filialas paskelbtų lėšų išlaidas už 2020-2021-2022-2023 metus. Kad sulygint su kaip realybėj veikė Alytaus skyrius, ką daugelis matė. Kol kas šios info visuomenei neteikia. Tyli verslininkai. Nes tai vieįas subjektas ir išlaidos viešos.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.