Į „Audi“ vairuotojo dureles nulaužusią „Mazdą“ trenkėsi „Renault“, sužalota šalikelėje stovėjusi moteris (0)

AN informacija
av
Eismo nelaimė šeštadienio vakarą, apie 23 val. 30 min., įvyko netoli Alytaus. Kelyje Kaunas-Prienai-Alytus, Alytaus seniūnijos teritorjojoje, ties Butkūnų kaimu, vyras (g. 1987 m.), vairuodamas „Renault Master“ krovininį automobilį, nepastebėjo eismo įvykio toje pačioje eismo juostoje stovinčio automobilio „Audi A4“ ir trenkėsi į jį.

Nukentėjo „Renault“ ir „Audi“ automobilių vairuotojai, suteikus medicinos pagalbą jie buvo išleisti į namus.   

Taip pat sužalota šalikelėje stovėjusi moteris (g. 1986 m.), kuri buvo ankstesniojo eismo įvykio dalyvė. 

Dėl patirtų sužalojimų ji paguldyta į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrių.   

Įvykio metu visi eismo dalyviai buvo blaivūs.   Prieš „Renault Master“ ir „Audi A4“ avariją, pastarasis automobilis, vairuojamas vyro (g. 2001 m.) 22 val. 20 min. pateko į įvykį su „Mazda 5“ automobiliu, vairuojamu moters (g. 1986 m.). 

Vairuotojams reikėjo policijos pareigūnų pagalbos pildant eismo įvykio deklaraciją dėl to, kad nesutarė dėl kaltės.   Aiškinantis įvykio aplinkybes paaiškėjo, kad „Audi A4“ vairuotojas, sugedus automobiliui, jį mėgino patraukti iš važiuojamosios kelio dalies. Vyras, atidaręs vairuotojo pusės duris, stūmė automobilį.   

Dėl išsikrovusio akumuliatoriaus avarinis signalas švietė labai silpnai. Tuo pat metu pagrindiniu keliu iš galo, ta pačia kryptimi atvažiuojančio  „Mazda 5“ automobilio vairuotoja laiku nepastebėjo kelkraštyje stovėjusio „Audi A4“ automobilio, kliudė ir nulaužė vairuotojo pusės dureles. 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Kiti straipsniai