Finansų ministerijos kancleriu tapo alytiškis (2)
Per daugiau kaip 20 metų jis yra sukaupęs įvairiapusės patirties finansų, vadybos, pardavimų, krizių valdymo, pirkimų ir gamybos srityse.
M. Šima ilgą laiką Alytaus šaldytuvų gamykloje „Snaigė“ dirbo pirkimų vadybininkų.
Pastaruoju metu ėjo gamybos direktoriaus pareigas UAB „Lisiplast“.
Taip pat buvo išrinktas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą.
M. Šima yra baigęs finansų ir draudimo matematikos bakalauro studijas Vilniaus universitete bei įgijęs įmonių valdymo magistro laipsnį Kauno technologijos universitete.
Šiuo metu jis studijuoja apskaitą ir finansus magistro laipsniui gauti Vytauto Didžiojo universitete.
Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata
Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.
Komentarai
Palikite savo komentarą
Competing for the best score…
Komentaras
Competing for the best score in moto x3m can be addictive and fun.
Aisku kodel snaigei amen
Komentaras
Aisku kodel snaigei amen