Buvusio „Fenikso“ šeimininkai gavo dainyklos statusą (4)

nuotr.
Daugiau nei 10-metį Alytuje veikusio muzikos baro „Feniksas“ šeimininkai Rūta ir Oganesas Arakelianai, nuo praėjusio rudens kviečiantys į subkultūrų namus „Kostmosas“ sostinėje, sulaukė Vilniaus miesto savivaldybės ir Vilniaus naktinio biuro įvertinimo – dainyklos statuso.

„Kostmosui“ ir dar 22 su tikru garsu draugaujantiems sostinės muzikos barams, klubams tai garantuos po 24 tūkst. eurų dydžio vietos savivaldybės paramą per dvejus metus. Gauti dainyklos statusą Vilniuje šiemet pageidavo daugiau nei 40 organizacijų, o pernai tokių buvo 17.

    Komentarai


    Palikite savo komentarą

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.