Alytaus imtynininkėms – du auksai ir sidabrai (1)

„Alytaus naujienų“ informacija
Parašykite autoriui
s
Treneris D. Nedzinskas su auklėtinėmis
Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) imtynininkės iškovojo sidabrą komandinėje įskaitoje. Vilkaviškyje vykusiose moterų imtynių žaidynėse alytiškės džiaugėsi dviem aukso ir dviem sidabro medaliais asmeninėse įskaitose.

Trijose kovose savo pranašumą įrodžiusi ankščiau laiko Paulina Matuizaitė čempione tapo 52 kg svorio kategorijoje. 

Auksą iškovojo ir dvi kovas laimėjusi Gerda Šaparavičiūte (43 kg).

Po vieną kovą laimėjusios ir kartą pralaimėjusios Austėja Veniukevičiūtė (62 kg() bei Rugilė Mocevičiūtė (65 kg) laimėjo sidabrą. 

Šias U-13 imtynininkes treniruoja Donatas Nedzinskas ir Šarūnas Miliauskas.

    Komentarai


    Palikite savo komentarą

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Kiti straipsniai