Vartojimo paskola didesnių poreikių įgyvendinimui – nuo šiol ne tik komerciniame banke (1)

nuotr.

Vartojimo paskola daugeliui asocijuojasi su komercinių bankų teikiama paslauga, kuria norint pasinaudoti, reikia atitikti ne tik itin griežtus, neretai dėl pačios elementariausios priežasties neįveikiamus reikalavimus (pavyzdžiui, prieš daugelį metų pamiršti sumokėti keli eurai už telekomunikacijų paslaugas, „sutepę“ kredito istoriją), bei dar labiau varginančiais, daug laiko užtrunkančiais formalumais. Greitųjų kreditų bendrovės, reaguodamos į besikeičiančius klientų poreikius, savo teikiamas paslaugas taip pat praplėtė, tad šiandien galite pasinaudoti galimybe gauti ne tik greitąjį kreditą, bet ir vartojimo paskolą. Svarbiausia, jog vartojimo paskolos internetu yra išduodamos taip pat paprastai bei greitai, kaip ir greitasis kreditas.  

Vartojimo kreditas internetu: kas tai?  

Jei, kalbant apie greitą kreditą, įprastai galvojama apie nedideles pinigų sumas, neretai prasidedančias vos nuo 100 Eur ir reikalingas elementarių poreikių patenkinimui, tai vartojimo kreditas yra skirtas didesnių išlaidų padengimui arba brangesniam pirkiniui (pavyzdžiui, virtuvės baldų komplektui) įsigyti. Kiekvienoje kredito bendrovėje vartojimo paskolos suma „nuo… iki“ gali skirtis, tačiau, kalbant konkrečiai apie „SMSpinigai“ kreditorių, klientams yra siūloma galimybė pasiskolinti nuo 1 000 Eur iki 10 000 Eur. Aišku, vadovaujantis atsakingo skolinimo principais, visada prisiminkite, jog skolintis reikėtų ne maksimalią galimą sumą, bet tiek, kiek reikia konkrečiam poreikiui išpildyti. Juk, ir tai yra svarbiausia, vartojimo paskola turi būti grąžinta, vadovaujantis sudarytos vartojimo paskolos sutarties sąlygomis.

„SMSpinigai“ suteiktos vartojimo paskolos grąžinimo terminas, kuris yra tiesiogiai susijęs su kredito suma, svyruoja nuo 3 mėnesių iki (net!) 6 metų. Logiška, jog, kuo ilgesnis paskolos terminas, tuo mėnesinė įmokos suma yra mažesnė, tad ir tenkanti finansinė našta lengvesnė. Kita vertus, renkantis paskolos laikotarpį, būtina įvertinti ir faktą, kiek, atsižvelgiant į galutinę grąžinimo sumą, bus permokėta. Kuo ilgesniam laikotarpiui skolinamasi, tuo didesnę dalį „atsiriekia“ vartojimo paskolos palūkanos bei mėnesiniai administravimo mokesčiai.

Naujiems „SMSpinigai“ klientams, iki šiol neturėjusiems paskolos šioje bendrovėje, suteikiama patraukli galimybė pirmąją vartojimo paskolą, kuri neviršija 1 000 Eur ir yra imama ne ilgesniam, nei 12 mėnesių laikotarpiui, gauti nemokamai! Tai reiškia, jog grąžinti reikia tiek, kiek buvo pasiskolinta, prie mėnesinės įmokos nėra papildomai pridedamos paskolos palūkanos. Žinoma, patraukliomis akcijomis gali naudotis ir nuolatiniai klientai, tinkamai vykdantys savo turimus finansinius įsipareigojimus šiai kredito bendrovei.

Kaip gauti vartojimo kreditą?

Vartojimo paskolos be užstato yra išduodamos tiesiog internetu, taip išvengiant neretai papildomų problemų sukeliančių vizitų į fizinius padalinius. Aišku, vertinantys bendravimą akis į akį, paskolos paraišką gali užpildyti atvykę tiesiai į klientų aptarnavimo padalinį.  

Klientui, vyresniam nei 19 metų, tereikia prisijungti ar, jei dar to nepadarė, užsiregistruoti „SMSpinigai“ sistemoje ir, nurodžius pageidaujamą gauti vartojimo paskolos sumą bei šios grąžinimo terminą, pateikti paskolos paraišką. Specialus kreditų komitetas, įvertinęs kliento pateiktą paraišką, kaip įmanoma greičiau (SMS ir/arba nurodytu el.paštu) pateikia atsakymą dėl paskolos be užstato suteikimo galimybės. Paraiškos patvirtinimo atveju, pinigai greitai pasiekia paskolos gavėjo asmeninę banko sąskaitą.

Vartojimo paskolos bei greitieji kreditai nėra mėtomi į kairę ar dešinę: vertinama, ar, atsižvelgiant į gaunamas pajamas bei turimus finansinius įsipareigojimus, klientas bus pajėgus mokėti įmokas už dar vieną paskolą. Visgi, prieš pateikiant paraišką, derėtų ir patiems objektyviai įvertinti, ar paskola yra iš tiesų būtina bei ar nekils problemų dėl šios atidavimo. Būtent toks klientų sąmoningumas bei objektyvumas savo finansinių galimybių (kurios, beje, per visą paskolos laikotarpį gali keistis) atžvilgiu – geriausias „priešnuodis“, leidžiantis išnaudoti visus šios paslaugos privalumus bei išvengti galimų, su greitosiomis paskolomis susijusių, nemalonumų. 

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.