UAB „Stora Enso Lietuva“ tęsia bendradarbiavimą su „Svenheim Alytaus pusmaratonis“ (0)

nuotr
„Svenheim Alytaus pusmaratonis“ ir toliau tęs bendradarbiavimą su UAB „Stora Enso Lietuva“, prisidėsiančia prie aktyvaus gyvenimo populiarinimo. „Stora Enso Lietuva“ lieka 600 m šeimos bėgimo trasos rėmėjais ir dėl pratęsto bendradarbiavimo džiaugiasi abi pusės.

„Šeimos bėgimas, kurį mes remiame, siejasi su mūsų įmonės vertybėmis – bendros aktyvios veiklos arba bendrystė, sveikatingumas. Labai džiaugiamės turėdami galimybę būti šeimos trasos veidu ir toliau tęsti bendradarbiavimą su „Svenheim Alytaus pusmaratonis“, o tai leis mums ir vėl prisidėti prie aktyvios gyvensenos populiarinimo Alytuje“, – teigia UAB „Stora Enso Lietuva“ generalinis direktorius Darius Vaičiukynas.

„Labai smagu ir džiugu, kad mūsų draugai „Stora Enso Lietuva“ orientuojasi į šeimas, bendrystę, žmonių judėjimą ir jau šešti metai iš eilės rems 600 m šeimos bėgimo trasą. Labai kviečiame šiame bėgime dalyvauti visus, šeimas su vaikučiais, taip pat ir vyresnius žmones bei patirti gerų įspūdžių ir puikių emocijų“, – mintimis dalinasi VŠĮ „Alytaus maratonas“ direktorius Povilas Tamulynas.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.