Turizmo verslumo ir pirmos pagalbos mokymai (0)

Birštonas
Kviečiame į turizmo verslumo ir pirmos pagalbos mokymus, ypač dirbančius ar pageidaujančius bendradarbiauti ir plėtoti susijusias paslaugas, vandens turizmą Nemuno upe ir jos intakais bei Augustavo kanalu. Mokymai abejose vietovėse numatyti po 4 dienas (4 temomis), visi jie nemokami.

Kiekvienas mokymų dalyvis gali pasirinkti, kurios vietovės, dienos ir temos ar temų mokymuose jis pageidauja dalyvauti. Galima registruotis į vienos ar visų dienų mokymus. Jie vyks lietuvių kalba, o Lenkijos turizmo specifiką pristatantys mokymai lietuvių ir lenkų kalbomis (su vertimu).

Mokymai Birštone vyks viešbučio Domus salėje, Birutės g. 21, Druskininkuose - Mokymo centre „Dainava“, Maironio g. 22. Visų mokymų pradžia 9 val..

Mokymai Birštone:

Balandžio 27 d. - Turistų apsauga nuo virusinių ligų, prevencija;

Balandžio 28 d. - Pirmos pagalbos teikimo (bus išduodami pažymėjimai);

Balandžio 29 d. - Elektroninis marketingas;

Balandžio 30 d. - Lenkijos turizmo specifika, vandens turizmo plėtros patirtis.

Mokymai Druskininkuose:

Balandžio 27 d. - Elektroninis marketingas;

Balandžio 28 d. - Turistų apsauga nuo virusinių ligų, prevencija;

Balandžio 29 d. - Lenkijos turizmo specifika, vandens turizmo plėtros patirtis.

Prašome į mokymus iš anksto registruotis el. paštu (euroregionas@gmail.com) nurodant savo vardą, pavardę, mobilaus telefono numerį ir elektroninio pašto adresą mokymo medžiagos ar kitos korespondencijos atsiuntimui. Papildoma informacija – tel. 8-688-51147.

Šie mokymai vykdomi įgyvendinant projektą „Kaimynines šalis jungiančio bendro vandens kelio vystymas tvariam turizmui ir bendradarbiavimui“, LT-PL-5R-363. Projektą ir mokymus iš dalies finansuoja Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną 2014-2020 metų programa.


 

Asociacija Nemuno euroregionas

www.nemunas.info

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.