Sezonas vainikuotas bronziniais MKL medaliais (3)

Svarbiausia – komanda visus dvylika metų.
Svarbiausia – komanda visus dvylika metų.
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U19 bronza, U15 – bronza, tarptautinių turnyrų medalininkai, o svarbiausia – komanda visus dvylika mokyklos metų. Alytaus sporto ir rekreacijos centras išleidžia 2004 m. gimusių vaikinų komandą, susibūrusią dar tada, kai net ir mažiausio dydžio marškinėliai plevėsavo ant sparčiai besistiebiančių kūnų, o galvose nuo pat pradžių kirbėjo mintys apie pergales. Dvyliktukas apdovanotas padėkomis, sveikinimus komandai siuntė ir miesto meras Nerijus Cesiulis.

Finišas – aukštame taške

„Komanda finišavo aukštame taške – trečioji vieta Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje savo amžiaus kategorijoje. Aukščiausiame divizione žaidėme visus sezonus – tai puiku. Su šia komanda startavau U-15 sezone, kai iškart pelnėme bronzinius medalius. Tą patį pakartojome ir U-19 sezone. Tai pabaigų pabaiga tiek jiems, tiek turbūt ir man“, – sakė vyr. treneris Sigitas Krukis.

Be viso to, treneris pabrėžia, kad ši komanda išskirtinė savo charakteriu ir gebėjimu siekti tikslo – lemiamomis akimirkomis žaidė kaip vienas kumštis ir jeigu kažkuriam „nekrito“, rezultatą aukštyn timptelėdavo kitas. Komandiškumą vertina ir patys vaikinai. Jie įsitikinę, kad žaisdami išmoko pasitikėti vienas kitu, siekti bendro rezultato. „Krepšinis yra tarsi atskiras gyvenimas, kuris padeda atitrūkti nuo rūpesčių, tikiuosi, kad taip išliks visada. Aikštelės pamokos ir už jos ribų padeda siekti savų tikslų, moko atsakomybės, planuoti savo laiką, galų gale suteikia savarankiškumo“, – sako įžaidėjo pozicijoje žaidžiantis Mantas Čiginskas.

Sezono uždarymo apdovanojimų ceremonijos metu miesto meras N.Cesiulis vaizdo įraše sveikino vaikinus ir trenerius su puikiais pasiekimais, kvietė nepamiršti krepšinio. „Per tuos dvylika metų užaugote, sustiprėjote. Nežinau, kas iš jūsų išaugs – NBA, LKL žaidėjai, o gal savo kiemo komandos kapitonai, mokysite žaisti vaikus ar tiesiog sėdėdami prie televizoriaus komentuosite „Žalgirio“ varžybas, aš žinau, kad šiandien pasirinkote tinkamą kelią ir su tinkamais žmonėmis“, – vaizdo įraše sakė N.Cesiulis.

Daugiau nei sportas

Kaip dalinosi centro pozicijoje žaidžiantis Saimonas Jeremičius, per dvylika metų buvo daug įsimintinų akimirkų, tačiau ryškiausios – pirmasis medalis ir tarptautinis EYBL turnyras, kuris leido aplankyti ir įvairias užsienio šalis.

Vaikinai neslepia, kad per šiuos dvylika metų treneriai atliko ypatingą vaidmenį – teko ir drausminti, ir priminti apie atsakomybės svarbą. Kaip su šypsena prisimena Titas Rasymas, nuo pat mažens, ypač pirmųjų išvykų metu, ir už aikštelės virdavo gyvenimas, netrūko išdaigų.

Vainikuodamas sezoną treneris auklėtiniams linkėjo rasti savo vietą gyvenimą ir niekada nepamiršti krepšinio.

Komandos dvyliktukas:

 • Germantas Bumblys

 • Mantas Čiginskas

 • Kornelijus Gardžiulis

 • Saimonas Jeremičius

 • Benas Kastenskas

 • Nojus Kazlauskas

 • Nojus Lebskas

 • Titas Rasymas

 • Paulius Rudžionis

 • Tomas Sabaliauskas

 • Adomas Stančikas

 • Martas Varanius

 Treneriai:

 • Vidas Užalas

 • Sigitas Krukis

Laura Čiginskaitė


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Karta kuri nesugeba +45 senuku pažaisti gatves krepšinyje per miesto dienas, gėdinga nei vieno krepšininko normalaus o trečia vieta laimėjo kai kituose miestuose geriausi žaidėjai to amžiaus grupes jau zaidzia LKL , NKL ir nežaidžia vaiku čempionatuose tai nėr kuo girtis, siaip silpni ir bekiausiai! Tikėkimės bus geri zmones to ir palinkeciau!

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.