Pyragų dieną Alytaus teatralai kviečia dalintis gerumu (0)

AN informacija
Pyragu
Lapkričio 6-ąją, pirmadienio vidurdienį, miesto širdyje – Rotušės aikštėje – pasivaišinti keptais pyragais, karšta šaltalankių arbata, sustoti pabendrauti kviečia Alytaus miesto teatro komanda. „Mes tikime, jog teatras gali padėti gydyti sielos žaizdas, tikime, jog nuoširdus juokas – mūsų palydovas, o ašaros – tik tikros ir jos bus tik džiaugsmo. Tai – svajonė, kuria gyvename. Mokėti gyventi šia diena ir dalintis savo gerumu šiandien, čia ir dabar – mūsų visų užduotis“, – sako teatro direktorė Inesa Pilvelytė.

Kartais pralekiame ir nesustojame, galbūt užsimirštame, tačiau tokios dienos priverčia atsigręžti į tai, kas išties brangiausia – žmogų. Todėl stengiamės būti atsakingais, empatiškais ir svarbiausia – nuoširdžiais.

 

Pyragų diena – tik diena, o gyvenimas yra kasdiena – visos paaukotos lėšos bus skirtos Alytuje registruotai ir aktyviai veikiančiai neįgaliųjų ir jų tėvų bei globėjų asociacijai „Mirabilia“.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.