Iš plieno pagaminti solenoidiniai vožtuvai pramonėje – apžvalga (2)

nuotr.
Solenoidiniai vožtuvai yra neatsiejamas komponentas daugelyje pramonės sričių ir gamybos linijoje. Dėl itin aukšto slėgio sistemose, jie turi būti gaminami iš patvarių medžiagų. Populiariausia – plienas. Šie vožtuvai veikia kaip elektromechaniškai valdomos sklendės, tiksliai nukreipiančios skysčių ar dujų srautą.

Plienas yra ne tik patvarus, jis pasižymi ir atsparumu korozijai. Net jei terpės yra agresyvios arba sąlygos darbui – sunkios, tokie solenoidiniai vožtuvai leidžia viską daryti maksimaliu tikslumu. Apžvelkime, kokios yra šių įrenginių pritaikymo galimybės ir pliusai!

Plieninių solenoidinių vožtuvų pritaikymo galimybės pramonėje

Plieniniai solenoidiniai vožtuvai dažnai sutinkami naftos ir dujų sektoriuose bei chemijos pramonės. Pastarojoje jie leidžia tiksliai valdyti medžiagų srautą, maišymą, dozavimą ir nėra chemiškai pažeidžiami agresyvių ir toksiškų naftos produktų ar chemikalų. Net ir ten, kur darbo rate vyrauja aukšta temperatūra, nerūdijančio plieno vožtuvai nesideformuoja, atlaiko apkrovas ir toliau gali būti maksimaliai tikslūs.

Gamybos linijų žinovai paantrintų, jog šie vožtuvai taip pat naudojami procesų automatizavimui, aušinimo skysčių, tepalų ir suspausto oro srautui valdyti. Vandens valymo įrenginiuose tokia sklendė padeda reguliuoti vandens srautą filtravimo, dezinfekavimo ir paskirstymo tikslais.

Net maisto ir gėrimų pramonėje jie atlieka svarbų vaidmenį. Tik jų dėka įmanoma tiksliai atitikti griežtus higienos standartus, reguliuojant, pavyzdžiui, valymui skirtų garų srautą ir temperatūrą maišymo ar gamybos procesuose.

Solenoidiniai plieniniai vožtuvai – kokie yra jų pliusai?

Plieno pasirinkimas (kaip vožtuvo medžiagos), turi keletą privalumų, kurie atitinka reiklių pramonės standartų taisykles. Pirma, plienas yra labai tvirtas, tad net ir dideliame slėgyje jis išlieka atsparus nusidėvėjimui. Jų tarnavimo laikas yra ilgas. Štai, pavyzdžiui, GSR TYPE 1/041FL vožtuvas – sprendimas, galintis dirbti net iki 130 bar slėgyje.

Tokiose pramonės šakose, kaip elektros energijos gamyba ir petrochemijos pramonė dar reikia, kad sistemų sudedamosios dalys atlaikytų aukštą temperatūrą. Jau minėtas GSR TYPE 1/041FL, pagamintas iš plieno ir nerūdijančio plieno, gali dirbti su -40 °C / +80 °C terpe ir kai aplinkos temperatūra yra tarp -10 °C / +50 °C.

Solenoidinių vožtuvų valdymas yra tikslus iki smulkiausių detalių. Toks tikslumas ne tik pagerina procesų valdymą, bet ir prisideda prie saugumo, ypač tose srityse, kuriose netinkamas medžiagų tvarkymas gali kelti taršos, gaisro ar kitokios nelaimės riziką.


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.