Plastinės veido operacijos ar injekcijos: ką geriau rinktis? (0)

plastines operacijos
Nuotr. Pexels, RDNE Stock Project)
Siekdami skaisčios ir lygios odos, žmonės imasi būdų, kurie leidžia džiaugtis jaunatviška oda. Vieni iš populiariausių būdų – veido plastinės operacijos ir injekcijos. Nesvarbu, apie kurį šių būdų svarstote, svarbiausia tinkamai įvertinti kiekvieną individualų atvejį. Atsižvelgiant į tai, šiame straipsnyje išsamiau aptariamos veido jauninimo galimybės ir pateikiami naudingi ekspertų patarimai.

Plastinės veido operacijos

Veido odos patempimas įprastai atliekamas vyresnio amžiaus žmonėms, kurių veido oda standi, tačiau pakritę giluminiai sluoksniai. Veido patempimas yra efektyvus būdas sugražinti skaisčią ir lygią odą. Šią procedūrą rekomenduojama rinktis tada, kai norisi:

 • paryškinti veido kontūrą;

 • sumažinti kaktos raukšles;

 • pašalinti veido odos riebalų perteklių.

Operaciją įprastai sudaro kaktos, vidurinės veido dalies ir antakių pakėlimas. Žinoma, kiekvienas pacientas yra individualus, todėl procedūros eiga ir apimtis gali skirtis. Vieniems labiau suglebę skruostai ir apatinė veido dalis, o štai kitiems – viršutinė veido dalis ir antakiai.

Prieš operaciją chirurgas parenka operacinių pjūvių vietas pagal paciento plaukų augimo liniją bei amžių. Procedūros metu patempiama ne tik veido oda, bet ir gilesni jos sluoksniai, t. .y., poodis, raiščiai ir raumenys. Siekiant efektyviausio rezultato, galima taikyti ir akių vokų korekciją. Šiuo atveju sugražinamas ir išraiškingas žvilgsnis.

 

Veido injekcijos

Norint sulyginti veido odą, sumažinti mimikos raukšles ir išryškinti veido kontūrą, galima rinktis ir neintervencines procedūras. Tam puikiai tinka hialurono ir botokso injekcijos. Injekcijas rekomenduojama rinktis tiems pacientams, kurių veido raukšlės yra vos tik atsiradusios. Injekcinės procedūros atliekamos švirkščiant užpildus po oda ir trunka vos 15–20 minučių.

Biologiškai išsiskaidantys užpildai, pavyzdžiui, hialurono rūgštis, kalcio hidroksiapatitas, kolagenas, atrodo natūraliai ir greitai, lengvai prigyja. Palyginus su plastinių operacijų rezultato ilgaamžiškumu, injekcijų efektas yra trumpalaikis. Priklausomai nuo panaudoto preparato tankio ir genetikos, injekcijos rezultatas gali tęstis nuo 6 mėnesių iki dvejų metų. Tuo metu veido patempimo efektas išlieka 10–15 metų, priklausomai nuo individualių paciento savybių ir priežiūros.

Nepaisant to, kad reikia nuolat rūpintis veido oda, senėjimo procesas vis tiek yra neišvengiamas. Priklausomai nuo genetikos, gyvenimo būdo, skirsis ir senėjimo požymiai. Šiuos galima sumažinti tiek veido injekcijomis, tiek plastinėmis estetinėmis operacijomis. Jeigu raukšlės atsirado visai neseniai, geriausia rinktis hialurono ar kolageno injekcijas, visgi, jeigu raukšlės yra gilios, o veido oda „pakritusi“ – veido patempimo procedūras.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.