Nuoma Nidoje: ar žinote, ko pageidaujate? (1)

Nida
Lankytinų objektų gausa ir pažintis su miestelio vertybėmis bei kultūra – svarbu atostogoms, tačiau ne mažiau aktualiu klausimu tampa ir kambario ar apartamentų nuoma Nidoje. Poilsio namų „Nidos gaiva“ savininkas Ričardas Petrikauskas rekomenduoja įvertinti savo poreikius – kiek laiko ketinate poilsiauti, kokias atostogas – poilsines, pažintines ar mišrias – planuojate rinktis bei kokio komforto lygio pageidaujate.

Nuoma Nidoje: nemažas pasirinkimas

Nidoje galima rasti įvairių apgyvendinimo variantų – pavienių kambarių (iš privataus nuomotojo), viešbučių, apartamentų ar nuosavų namų, svečių ar poilsio namų ir net kempingą. Pastarasis mėgstamas tų, kurie ieško iššūkių. Tačiau bet kuriuo iš šių pasirinkimų pasidomėti reikėtų iš anksto. Nida nėra didelė, todėl esami nuomos variantai greitai išgraibstomi, ypač tie, kurie mėgstamiausi miestelio svečių ir ypač sezono metu. Vienų mėgstamiausių poilsio namų „Nidos gaiva“ įkūrėjas Ričardas Petrikauskas, paklaustas prieš kiek laiko reikėtų pradėti domėtis ir rezervuoti kambarį, sakė, jog tai stipriai priklauso nuo sezono. „Suprantama, vasara yra populiariausias atostogų sezonas, kai svečių Nidoje būna daugiausia, todėl šiam laikui kambarius rezervuoti reikėtų kuo anksčiau. Kai kurie tai daro beveik prieš pusmetį. Tokiais atvejais ir didesnė tikimybė gauti tai, kas patinka ir tinka. Be to, nuomojant iš anksto dar galima ir sutaupyti. Nes paskutinės minutės apgyvendinimas Nidoje, kai visame miestelyje lieka vos keli nuomos variantai, dažniausiai būna žymiai brangesni.“, – patarimais pasiadalijo poilsio namų šeimininkas R. Petrikauskas.

Nuoma Nidoje: patogioje vietoje

Nida kasmet tampa vis populiaresnė. Ir ne veltui. Čia yra ką veikti tiek pavieniams keliautojams, tiek įsimylėjelių porelėms, tiek šeimoms ar tiesiog draugų būriui. Jūros ir kopų unikalumas, architektūros išskirtinumas, gamtos žavesys ir daugybė lankytinų objektų traukia svečius iš įvairių kampelių – tiek Lietuvos, tiek užsienio. Taip pat čia kasmet organizuojama daug įdomių renginių – literatūrinių diskusijų, meno parodų, forumų, festivalių, filmų peržiūrų vakarų. Kuriems neabejingi Lietuvos poilsiautojai.

Taip pat praleidus atostogas Nidoje, kiekvienas išvykdamas nori ne tik būti puikiai pailsėjęs, papramogavęs, bet ir įsigijęs unikalių suvenyrų – gintaro. Savo talismaną galima susikurti Mizgirių gintaro galerijoje, o gintaro puošmenų galima įsigyti vietinėse suvenyrų krautuvėlėse. Neišvykite iš Nidos be Kuršių nerijos simbolių: vilnos ar lino mezginių, medžio ar sidabro dirbinių, gintaro puošmenų. Tiek pramogos, tiek pirkiniai – svarbūs poilsiautojams. O kas gali būti geriau už nameliu nuomą Nidoje, kuri yra arti geriausių kurorto vietų? Poilsio namai „Nidos gaiva“ – Nidos centre, šalia labiausiai poilsiautojų pamėgtų vietų.

Poilsio namai „Nidos gaiva“ suteikia viską, ko reikia atostogoms

Nors Nidoje jau galima rinktis ir viešbutį, tačiau miestelio svečiai mieliau renkasi jaukius, namų aplinką primenančius kambarius. Poilsio namuose „Nidos gaiva“ rasite viską, ko reikia – nuo patogių lovų iki buities įrankių, kad galėtumėte jaustis kaip namuose. Maža to, šie poilsio namai įsikūrę Nidos centre, tad visas lankytinas vietas ir jūrą pasieksite lengvai ir greitai. O kad susipažintumėte su Nida dar artimiau, apsistojus poilsio namuose „Nidos gaiva“ siūloma papildoma paslauga – dviračių nuoma. Svetingi šeimininkai draugiškai sutiks, užtikrins gerą poilsį, patars ir parekomenduos, ką veikti Nidoje. Tad sugrįžti čia norėsis dar ne kartą!

Jei dar nebandėte, būtinai išbandykite poilsio namus „Nidos gaiva“. Išankstinė kambarių rezervacija galima telefonu (8-633) 12222 arba el. paštu nidos@gaiva.lt. Svarbiausia, žinokite, ko pageidaujate iš atostogų ir kokios nuomos Nidoje norite. Jei kokybiškos, patogios ir jaukios, tai – poilsio namai „Nidos gaiva“ tikrai tai suteiks.

https://www.nidos-gaiva.lt/

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.