Nišiniai originalūs kvepalai: klausimai, kurie dažniausiai kyla kvepalų naudotojams (0)

nuotr.
Viskas, ką kada nors norėjote sužinoti apie kvepalus – kas yra nišiniai kvepalai; kaip atrasti sau tinkamiausius kvepalus; kaip dažnai juos naudoti ir kokiu metu; koks geriausias būdas purkšti kvepalus, kad jie išliktų kuo ilgiau; ar įmanoma kvepalais pabrėžti savo unikalų charakterį ir daugybė kitų klausimų – turi atsakymus. Niekas negimsta žinodamas visko, todėl šiame straipsnyje, tikėtina, atrasite tai, ko dar nežinojote apie nišinius kvepalus.

Kas yra nišiniai kvepalai?

Nišiniai kvepalai turi nemažai apibūdinimų, jie vadinami išskirtiniais, neįprastais, ypatingais, sunkiai nuspėjamais ir prabangiais. Per pastaruosius kelerius metus nišinė parfumerija stipriai išpopuliarėjo ir rinkoje atsirado nemažai naujų vardų. Visi kvepalų kūrėjai dažniausiai dirba su ta pačia kvapiųjų medžiagų „palete“, tačiau nišinių kvepalų gamintojai išbando drąsius derinius, prisodrintus asmeninių įvykių ir patirčių. Visi nišiniai kvapai pasakoja unikalią istoriją, o tokių kvepalų tyrinėjimas gali būti puikus būdas geriau pažinti uoslės pasaulį ir tikruosius savo norus.

Šiuo metu daugiausia dėmesio sulaukia kvepalai „Amouage Enclave“, „Parfums de Marly“, „Xerjoff Erba Pura“, tačiau išbandomos ir šių pačių kūrėjų kvepalų naujienos, siūlomos specializuotoje kvepalų parduotuvėje „Ziuzi“.

 

Kaip išsirinkti tinkamiausius kvepalus?

Pirmas dalykas, kurį reikėtų padaryti renkantis kvepalus – pirkti tik originalius kvepalus iš patikimų pardavėjų. Tokie kvepalai ne tik ilgiau išlieka ant kūno, bet ir yra kokybiškesni. Be to, atliktų tyrimų rezultatai atskleidė, kad kvepalų ingredientai įsigeria į odą ir gali patekti į kraujotaką. Tai reiškia, kad kvepalų gamybai naudojamos medžiagos turi būti ištirtos ir saugios.

Dar vienas patarimas – rinktis nišinius kvepalus. Jie brangesni, bet turi daugybę privalumų: padeda pabrėžti charakterį, susikurti savitą asmenybės stilių ir savo dvelksmu ilgam išlikti kitų atmintyje.

Išnaudokite visas galimybes. Jei nusprendėte pirkti nišinius kvepalus internetu, apsilankykite www.ziuzi.lt ir pasinaudokite konsultanto paslaugomis. Pateikite užklausą, kokie kvepalai jums patinka, kokiems kvapams negalite atsispirti ir konsultantas jums pasiūlys tokius, kurie labiausiai atitiks jūsų poreikius.


 

Ar kvepalų pasirinkimas turi priklausyti nuo sezono?

Karštu oru kvapas dažniausiai atrodo stipresnis. Būtent todėl vasarai dažniausiai siūlomi lengvesni kvapai, o žiemai – sunkesni, sodresni aromatai. Tačiau toks pasirinkimas – individualus dalykas. www.ziuzi.lt yra ir sodresnių kvapų, ir lengvesnių, ir labai išskirtinių derinių. Nors ir pastebima tendencija žiemą rinktis gilesnius kvapus, o vasarą – gaivesnius, tačiau neprašausite, jei rinksitės pagal savo uoslės poreikius.

 

Ar yra kvapų, skirtų tik dienai ar tik vakarui?

Kai kurių kvepalų pavadinimai kartais pasufleruoja, kad jie labiau skirti dienai arba vakarui. Pavyzdžiui, „Amouage Sunshine“. Tačiau šiuo atveju, kaip ir sezoniškumo atveju, nėra griežtų taisyklių, kurių reiktų laikytis. Viskas priklauso nuo asmenybės. O jeigu norite laikytis dieninės ir vakarinės kvepalų tendencijos, tai dienai rinkitės lengvesnius, o vakarui – intensyvesnius kvepalus.

 

Ar tikrai kai kurie kvepalai yra skirti tik ypatingoms progoms?

Nišiniai kvepalai apskritai yra laikomi išskirtiniais. Jų naudojimas net ir įprastą kasdienybę gali paversti švente. Tačiau pastebima, kad nišiniai kvepalai dažniau pasirenkami ypatingoms progoms. Kai artėja svarbi diena ar reikšminga proga – vestuvės, jubiliejus ar kita ceremonija – žmonės mėgsta išsiskirti ir kurti ypatingą akimirką, ilgai neišdylančią iš atminties. Kvepalai gali padėti tai padaryti.

 

Kur pirkti kokybiškus nišinius kvepalus?

Visada pirkite iš patikimo pardavėjo, kuris prekiauja tik originaliais ir aukštos kokybės kvepalais. Ziuzi – elektroninė parduotuvė, kurioje originalūs nišiniai kvepalai už gerą kainą. Ir dar, reiktų neužmiršti, kad kvapas veikia nuotaiką ir emocijas, todėl kvepalus reikėtų rinktis atsakingai.

Visus mūsų siūlomus kvepalus rasite: https://www.ziuzi.lt/kvepalai

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.