Medinės dėžutės: kokios tai atliekos? Kur jas dėti? (0)

dėžutės
Vasarą uogos ir kitos sodo bei miško gėrybės turguje dažnai parduodamos sudėtos į medines, lengvas dėžutes. Kur tokias dėžutes dėti? Ar tai – mišrios atliekos? – teiraujasi gyventojai. Medinės dėžutės – ne mišrios atliekos ir į mišrių atliekų konteinerius jų mesti negalima. Tai – biologiškai skaidžios pakuotės. Atskirų konteinerių tokioms pakuotėms nėra ir jų nereikia skubėti išmesti.

Dėžutes galima puikiausiai naudoti toliau: pasiimti jas išsiruošus į turgų pirkti uogų, vaisių ar kitų gėrybių arba tiesiog grąžinti jomis prekiaujantiems žmonėms. Dėžutes galima pasilikti obuoliams sudėti, jos tinkamos ir vaikams žaisti, ir naminių gyvūnų guoliui įrengti.

Naudojimui netinkamas dėžutes galima sudeginti, o neturint tokios galimybės, jas reikia vežti į rūšiavimo centrą (didelių atliekų surinkimo aikštelę).

Už tinkamą elgesį su atliekomis gamta atsidėkos geru derliumi!

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.