Maisto atliekų konteinerius turintiems, bet jų nenaudojantiems gyventojams siunčiami pranešimai (6)

maisto konteineris
Gyventojams, neištraukiantiems ištuštinimui maisto atliekų konteinerių, jau išsiųsti pranešimai, kurių tikslas – priminti apie kiekvieno atliekų turėtojo pareigą laikytis atliekų tvarkymo taisyklių ir naudotis maisto atliekų konteineriais bei rūšiuoti maisto atliekas.

Kilus klausimų, norint patikslinti informaciją dėl konteinerių naudojimo, prašome užpildyti užklausos formą https://www.aratc.lt/klausk-pranesk-ivertink/. Atsidariusiame lange pasirinkite poziciją „Kita“. Paklausime prašome nurodyti mokėtojo kodą ir konteinerio numerį – juos rasite atsiųstame pranešime.

 

Primename, kad visas biologiškai skaidžias atliekas būtina rinkti atskirai, o miestų ir miestelių gyventojai, kuriems išdalinti maisto atliekų konteineriai, privalo atskirai rinkti visas maisto ir virtuvės atliekas: popierinius rankšluosčius, servetėles, arbatos ir kavos ir tirščius, filtrus bei pakelius, vaisių ir daržovių lupenas, nuopjovas, žieves, kiaušinių lukštus, riebaluotą popierių, sodo ir daržo atliekas, naudojimui netinkamus maisto produktus, žuvies, mėsos kaulus.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  As asmeniskai ji naudoju tik rudeni Surenku obuolius ir sena bulves daiga Turiu krosni riebaluota i peciu Kiausiniu luksta lupena duobute sliekams Mastykim kaip galima viska paprasciau isspressti

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.