Lietuvos rankinio klubai Alytuje išsidalins pirmuosius šių metų trofėjus (0)

Dragūnas-Varsa
Artėjantį savaitgalį vasario 4-5 d. Alytaus arenoje vyks Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro finalinis ketvertas. Dėl LRF taurės kovos keturi vyrų ir keturi moterų klubai. Šeštadienį vyks pusfinaliai, o sekmadienį finalai.

Itin nenuspėjama kova laukia vyrų turnyre. Pusfinalyje Lietuvos čempionė Vilniaus „Šviesa“ susitiks su vicečempione Kauno „Granito-Kario“ komanda, o turnyro šeimininkai Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rankininkai žais su titulą ginančiu Klaipėdos „Dragūnu“.

Prieš finalinį ketvertą atliktoje Lietuvos rankinio lygos klubų trenerių apklausoje trys treneriai favoritais laiko namuose žaisiančius „Varsos“ rankininkus. Po du trenerius mano, kad taurę laimės „Dragūnas“ arba „Šviesa“. Apklausoje prie favoritų nebuvo paminėtas „Granitas-Karys“.

„Favoritų etiketę mums klijuoja, nes gan sėkmingai pradėjome sezoną ir esame tarp Lietuvos čempionato lyderių. Bet tai yra taurės turnyras ir jo specifika tokia, jog kiekvienos rungtynės yra lemiamos. Rungtynių baigtį gali lemti mažiausios smulkmenos – kaip tą dieną seksis komandai, kaip bus psichologiškai nusiteikę rankininkai, – teigė po penkerių metų pertraukos į finalinį ketvertą sugrįžusios „Varsos-Stronglaso“ komandos treneris Egidijus Petkevičius. – Mums turėtų padėti namų sienos. Prie savo sirgalių norisi žaisti kaip galima geriau. Tai kartais padeda, bet kartais gali ir pakišti koją. Mus slėgs didesnė įtampa negu varžovus. Per visą klubo istoriją dar nesame laimėję LRF taurės. Čempionų titulas ir Supertaurė jau yra mūsų kolekcijoje. Todėl sieksime perrašyti istoriją ir iškovoti trūkstamą trofėjų.“

Aiškesnis favoritas moterų turnyre. Apklausoje net penki treneriai iš septynių teigė, kad favoritė yra Kauno raj. „HC Garliava“. Šį sezoną „Garliava“ jau iškovojo Supertaurę, o Lietuvos čempionate laimėjo visas dešimt rungtynių. Du treneriai favoričių statusą priskyrė Vilniaus „Eglės“ rankininkėms. „Eglės“ ir „Garliavos“ keliai susikirs jau pusfinalyje.

„Jau pusfinalyje kris viena iš turnyro favoričių, bet tokie yra burtai ir jų nepasirinksi. Pusfinalyje lygias galimybes laimėti turi abi komandos. Tiek mes, tiek „Eglė“ turi pakankamai ilgą atsarginių suolelį, turi ir pakankamai tokių rungtynių patirties, – sakė „Garliavos“ trenerė Rita Urnikienė. – Tai, kad daugelis trenerių mus įvardija favoritėmis – tik papildoma našta mums. Nelaikom savęs favoritėmis, nes prieš finalinį ketvertą turime ir netekčių. Traumą gavo pagrindinė vartininkė, kelios merginos sirgo ir neaišku kaip atsistatys iki savaitgalio. Labai atsakingai ruošiamės turnyrui, nes jau pusfinalyje teks kovoti su kitomis favoritėmis.“

Kitame pusfinalyje praėjusių metų taurės laimėtoja ir šalies čempionė Kauno „Žalgirio“ komanda susitiks su finalinio ketverto debiutante „Molėtų“ ekipa.

 

LRF taurės finalinio ketverto tvarkaraštis:

Vasario 4 d. (šeštadienis)
12:00 Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ – Vilniaus „Eglė“
14:15 Kauno „Žalgiris“ – SK „Molėtai“
16:30 Kauno Granitas-Karys – Vilniaus „Šviesa“
18:45 Alytaus „Varsa-Stronglasas“ – Klaipėdos „Dragūnas"

Vasario 5 d. (sekmadienis)
13:00 Moterų turnyro finalas
15:30 Vyrų turnyro finalas

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Kiti straipsniai