Laukiame festivalio „Com·media“ atidarymo! (4)

festivalio „Com·media“ atidarymas
O tu, ar jau turi bilietus į XII tarptautinio teatrų festivalio „Com·media“ spektaklius? Ar jau pakvietei draugę ar draugą į teatrą? Jeigu ne – paskubėk, nes gali likti be bilieto! Jau kitą penktadienį Tavęs laukia įspūdingas festivalio atidarymo vakaras – pasižymime kalendoriuose lapkričio 10 d. 17.30 val. Alytaus teatro amfiteatras.

„Mes pažadame – bus tikrai įdomu, spalvinga, interaktyvu ir svarbiausia – vėl garsiai paskleisime žinią, jog mieste karaliauja tarptautinis teatrų festivalis „Com·media“! Kviečiu visus penktadienio vakarą praleisti čia, Alytaus teatre, ir drauge su trenksmu atidaryti festivalio duris!“ – kviečia teatro direktorė Inesa Pilvelytė.

Festivalio programą rasite čia: https://commediafest.com/lt/programa/commoona/

Lapkričio 7–9 dienomis karaliaus „Com·@“, paskubėkite išsirinkti spektaklius, edukacijas, kuriuose laiką leisite su mažaisiais teatro mylėtojais. „Vaikai, net dešimt įvairiausių spektaklių laukia jūsų, tik paskubėkite išsirinkti ir ateikite pas mus, į teatrą“, – kviečia „Com·@“ vaikų komisija!

„Com·@“ programą rasite čia: https://commediafest.com/lt/programa/cometa/

Lapkričio 11 d. šurmuliuos garsioji „Com·moon·a“ naktis. Teatrinių įvykių naktis „Com·moon·a“ – partizaninė opozicija klasikiniam teatrui: kritiška, provokatyvi, progresyvi, solidari, draugiška, dekadentiška.... kupina naujų potyrių „alkanai“, smalsiai ir potyrių ištroškusiai publikai. Naktis, kurią prisiminsi visus metus ir vėl lauksi kitos!

Nuo rūsio iki rūbinės, nuo mažosios iki didžiosios salės, nuo galerijos iki kavinės... naktinėsime visame Alytaus miesto teatre. Ten, kur net nepagalvotum, kad gali virti naktinis teatro gyvenimas, kitoks – šelmiškas, garsus, trankus, įtraukiantis, neleidžiantis nė minutei sudėti akių!

„Com·moon·a“ programą rasite čia: https://commediafest.com/lt/programa/commoona/

Iki pasimatymo Alytaus miesto teatre!

Organizatorių informacija


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Šukevičienė festivalio globėja! Juokingiau nebūna. Globok švietimą, rūpinkis medicina, sporto reikalais. Kur yra begalės problemų. Spektakliuose aktoriai ir be globos gerai suvaidins.

Kiti straipsniai