Laivybos sezono startas Birštone (2)

Birštonas
Kurortinis miestas Lietuvos pietuose – Birštonas skelbia laivybos sezono pradžią. Jau šį savaitgalį pradedami reguliarūs keleivių plukdymai Nemunu pramoginiais laivais. Po pirmojo sėkmingo sezono, kurio metu istorinis laivas „Algirdas“ praplukdė per 15 tūkst. keleivių, banginio dydžio kruizas sugrįžta. Sugrįžta su nauja vieta, šiemet laivas švartuojasi Nemune (ties „Eglės sanatorija“)

Sezonas startuoja su reguliariais plaukimais Birštone:

1 val. kruizas „Apžvalginis Birštonas“:

VI-VII (šeštadieniais ir sekmadieniais) 13:00val; 15:30val;

 

2 val. kruizas Birštonas-Prienai-Birštonas (nuo birželio mėn.):

V-VI (šeštadieniais) 19:30val.

 

Taip pat tęsiamas ir reguliarus bei didelio populiarumo sulaukęs maršrutas: „Kaunas-Birštonas-Kaunas“, kuris vykdomas nuo 2014 metų.

 

Ypatingai kviečiamos pasiplaukioti įmonės šiokiadienisi, nes Laivas „Algirdas“, tai konferencijų salės erdvė ant vandens iki 100 keleivių.

 

Keleivinių laivų prieplauka/kavinė prie kurios švartuojasi „Algirdas“ – siūlo meniu su gėrimais, užkandžiais bei savaitgaliais su Fish&Chips (specialus šefo pasiūlymas). Tai niekur kitur Lietuvoje nesiūloma išskirtinė virtuvė sukurta tik prieplaukos svečiams.

Visgi, norint pramogauti laive „Algirdas“ bilietus šiemet prašoma rezervuoti iš anksto internetu, nes vietų skaičius laive ribotas.

 

Darbas ir poilsis vienoje vietoje, ar įmanoma?

 

Įmanoma, su unikaliu projektu startuosiančiu Birštone, kuris bus vienintelis toks Lietuvoje – ofisai ant vandens. Čia ne tik bus sukurtos erdvės kokybiškam ir efektyviam kasdieniam darbui atlikti, bet kartu ir galimybė mėgautis atokvėpio minutėmis, kokiomis negalės pasigirti niekas kitas. Įsivaizduokite, kaip efektyviai pavyktų dirbti, jei galite įsikurti gamtoje, unikaliame statinyje Nemune, Birštono kurorte.

 

Pirmosios ofisų ant vandens idėjos gimė bendradarbiaujant su vienais žinomiausiais architektais šalyje – „Kančo studija". Ofisai ant vandens, tai maždaug 400 kv. m. biuro erdvės. Dviejų aukštų pastatas su langais į Nemuną bei pušyną ir terasa ant stogo. Planuojama, kad čia atsiras iki 70 darbo vietų.

Dienos eigoje, ar tiesiog per pietų pertrauka vietoje bus kavinė ir galimybė praleisti poilsio akimirkas pasiplaukiojant laivu „Algirdas“ Nemune.

 

Tai ne tik išskirtinis statinys savo idėja, bet techninėmis savybėmis. Pastatas bus statomas ant „debarkaderio“ (plaukiojančios prieplaukos), kuri Lietuvoje išlikusi vienintelė. Ofisai ant vandens, jeigu darbuotojams pabostų matyti tą pačią upės vagą, galės nuplukdyti darbuotojus tarp Kauno ir Birštono į bet kurią vietą Nemune. Planuojama, kad toks ofisas Birštone galėtų veikti 6–8 mėnesius, o Kaune ir visus metus.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.