KUR PRALEISTI SAVAITGALĮ SUVALKIEČIAMS, DZŪKAMS, AUKŠTAIČIAMS IR ŽEMAIČIAMS? (2)

baseinas kaune

Ką daryti, jei nori visu kūnu pasinerti į vandens pramogas, o pats gyveni Marijampolės, Alytaus, Šakių, Prienų, Elektrėnų, Jonavos, Jurbarko, Ukmergės, Kėdainių ar Raseinių savivaldybėje? Šių ir daugelio kitų savivaldybių gyventojų, mėgstančių vandens teikiamus džiaugsmus, laukia patogi savaitgalinių maudynių galimybė – tai apsilankymas baseine Kaune.

 

Kokie yra žinomiausi Kauno miesto baseinai?

Tarp populiariausių Kauno miesto baseinų yra įvardijami šie – Girstučio baseinas, kuris yra laikomas vienu moderniausių ir didžiausių šalies plaukimo kompleksų. Jis buvo rekonstruotas prieš dešimtį metų, toliau baseinų sąraše seka baseino ir pirčių kompleksas „Aušra SPA“, esantis miesto centre. Trečias populiariausių baseinų gretoje – Kauno „Žalgirio“ arenos baseinas. Šiame baseine yra laukiami vaikai iš visos Lietuvos, kurie nori išmokti gerai plaukti.

Kokias paslaugas teikia Girstučio baseinas ir „Aušra SPA“?

Šiame daugiafunkciniame pastate veikia trys atskiri baseinai, yra nusileidimo kalnelis ir keturios sūkurinės vonios, masažo kabinetai. Čia taip pat veikia turkiška, aromatinė, infraraudonųjų spindulių ir suomiška pirtys. Vaikų dėmesiui – pripučiamos vandens trasos, vandens kamuoliai ir pripučiamas batutas.

O baseinų ir pirčių komplekse „Aušra SPA“ yra plaukimo, masažinis ir vaikų  baseinai. Pastarojo gylis siekia vos 40 centimetrų gylį, o vandens temperatūra neviršija 36 laipsnių Celsijaus. Taip pat čia rasite sūkurines vonias, lietuvišką, suomišką ir garinę pirtis.

Kuo patrauklus Kauno „Žalgirio“ arenos baseinas?

Šis baseinas traukia lankytojų būrius ne tik todėl, kad jame vaikams sudarytos visos sąlygos mokytis plaukti, bet ir todėl, kad čia yra organizuojami ir papildomai nekainuojantys grupiniai užsiėmimai suaugusiems, tarp jų ir vis labiau populiarėjančios senjorų mankštos. Be to, čia galima aplankyti įvairias pirtis, pabuvoti SPA zonoje.

Ką baseino lankytojui suteikia dovanų čekis?

Pirmiausiai yra labai gerai tai, kad, įsigydami dovanų čekį vandens pramogoms ir įvairioms paslaugoms, patys galite išsirinkti tai, kas jums geriausia. Jeigu yra poreikis ne tik kelioms atsipalaidavimo valandoms tam skirtose poilsio zonose, bet ir nakvynei, suteikiama ir tokia galimybė. Tad, tinkamai pasirinkę, kartu su jums brangiu žmogumi ar visa šeima tikrai maloniai praleisite savaitgalį ar šiaip laisvas dienas.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.