Ketvirtadienio vakarą vyko tradicija tapęs „Vasaros fontanas“ (1)

Eivinas Žilinskas
nuotr.
Jau ketvirtą vasarą iš eilės Alytaus kultūros centras organizuoja vasariškų pramogų vakarą „Vasaros fontanas“. Šiltą ketvirtadienio vakarą į renginį susirinko daugybė žmonių, o jaunimas visomis pramogomis galėjo mėgautis nemokamai.

Nuo renginio pradžios gerą nuotaiką kūrė bei prizus dalino Laura Remeikienė su mažuoju „chameleonu“, taip pat žmonėms įspūdingus pasirodymus parengė Alytaus kultūros centro studija „Dzūkija“. Susirinkusius vaikus džiugino animacinių filmukų personažai – pelytė Minė, Elza, vienaragis, pimpačkiukas bei kiti.

„Džiugu matyti tokią gausią minią, mums šiandien šypsosi ir dangus, šilumos tikrai nepagailėjo. Džiaugiuosi, kad į tokią nuostabią šventę jau galime sukviesti ketvirtąjį kartą, tai jau tampa tradicija, o tradicijas mes mylime ir jas puoselėjame. Tikiuosi, kad ir šiais metais, kaip ir prieš tai buvusiais metais, užkursite čia tikrą vakarėlį. Linkiu visiems nuostabios dienos!“ – pasakojo renginio organizatoriai.

Susirinkę žmonės galėjo pasidaryti įvairias nuotraukas „Retro veidrodyje“, šokinėti ant batuto, prie kurio buvo nusidriekusi labai ilga eilė, bet visą renginį vainikavo putų šou ir maudynės fontane.

 


 


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.