Kaip tinkamai apsaugoti savo plaukus nuo saulės? (2)

nuotr.
Vasarą aktyvi saulės šviesa kenkia ne tik odai, bet ir plaukams. Tiesioginis saulės poveikis jaučiamas visur, ne tik deginantis paplūdimyje.

Būtent todėl svarbu yra tinkamai saugoti savo plaukus naudojant natūralias plaukų priežiūros priemones. Toliau skaitydami sužinosite praktiškus patarimus, kaip saugoti nuo saulės plaukus ir galėsite gera kaina įsigyti patikimų kosmetikos priemonių.

Plaukų saugojimo būdai

 

Pasinaudokite šiais praktiniais patarimais tam, kad apsaugotumėte savo plaukus:

 

 • dėvėkite skareles ir skrybėles – plaukai turėtų būti uždengti, ypač būnant ant saulės ilgesnį laiką aktyviausiomis valandomis. Tuo pačiu skrybėlės ar skarelės dėvėjimas bus puiki puošmena, priderinta prie jūsų stiliaus;
 • drėkinkite plaukus – naudokite drėkinančius aliejus. Drėkinantys aliejai apsaugo plaukus nuo išsausėjimo ir saulės žalos, taip pat baseino ar jūros vandens. Labai patogu ir praktiška yra perbraukti aliejumi plaukus, juos surišti į kasą ar kuoduką ir pasipuošti skrybėle;
 • venkite sūraus ir chloruoto vandens – jeigu mėgstate maudytis jūroje ar baseine, būtinai vėliau išsiplaukite plaukus gėlu vandeniu. Tai padės neutralizuoti neigiamą druskų ir chloro poveikį;
 • aprūpinkite plaukus reikiamomis medžiagomis – kolagenas, biotinas, cinkas, geležis, vitaminai D ir C yra labai svarbios plaukams medžiagos, kuriomis reikėtų reguliariai apsirūpinti. Visų plaukams reikalingų medžiagų ir vitaminų gausite naudodami specialias plaukų kosmetiko priemones.
 •  

Kosmetikos priemonės papildomai priežiūrai

Svarbu ne tik saugoti savo plaukus, bet dar ir pasirūpinti jų papildoma priežiūra naudojant kosmetikos priemones, kas suteiks dar didesnį efektą. Ypatingai pravers drėkinantys plaukų tonikai ir serumai, įvairios plaukų kaukės. Manilla siūlomos plaukų priežiūros priemonės yra ekologiškos, stiprinančios plaukų sveikatą ir žvilgesį. Kosmetikos priemonių sudėtyje esantys natūralūs komponentai suteikia plaukams purumo, švelnumo, stiprina apsaugines savybes ir padeda išlaikyti jų grožį. 

Jokia saulė jūsų plaukams nebebus baisi naudojant patikimas ir specialiai vasarai sukurtas priežiūros priemones! Susipažinkite su visais Manilla vasaros pasiūlymais ir įsigykite sau labiausiai tinkamus gera kaina.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.