Kaip pagaminti didelį kiekį etikečių? (0)

etiketės
Ne visada lengva tiksliai žinoti, kokius prekių kiekius užsakyti, ypač dėl to, kad kainos yra labai įvairios, ypač pritaikytų gaminių. Kodėl spausdinimo tarifai taip sparčiai mažėja? Beveik visi įkainiai, yra mažėjantys kiekiams. Dažniausia įmonių politika yra užtikrinti visišką kainų, kurias rodome, skaidrumą, kad galėtumėte išnaudoti visas masinių pirkinių galimybes.

Šis mažėjantis poveikis yra daug ryškesnis individualiems gaminiams su spausdinimu, pavyzdžiui, etiketėmis ar įmonės ženkleliais, taip pat etiketės rulonuose. Visa produkcija turi fiksuotą pradinę kainą, kuri yra nekeičiama (mašinos, bandymai, pirmieji praėjimai.), kuri užima daug laiko ir žaliavų, nepriklausomai nuo galutinio pagaminamo kiekio. Šios sąnaudos yra įtrauktos į etikečių vieneto kainas, tačiau esant dideliam kiekiui, jos tampa nereikšmingos, o mažus – labai nukenčia. Todėl kiekvienai prekei siūlome minimalų užsakymo limitą, iki kurio vieneto kaina būtų pernelyg didelė.

 

Kodėl turėčiau įvertinti kiekius nuo pat pradžių?

Visada primygtinai rekomenduojame, kad klientai, svarstant kiekius, kuriuos planuoja išleisti į gamybą, aiškiai pagalvotų apie ateitį. Iš tiesų, perkant tiksliai tiek produktų, kiek reikia konkrečiai operacijai, galite būti finansiškai nubausti galimoje kitoje, daugeliu atvejų mažesnės, gamybos metu. Pavyzdžiui, jei verslo svetainėje planuojate inventorizuoti 1000 turto vienetų, tikėtina, kad po kurio laiko reikės iš naujo inventorizuoti naują įrangą, pakeisti. Tada nustebsite pamatę, kad negalime atkurti 300 identiškų etikečių arba kad jų vieneto kaina yra labai toli nuo ankstesnio užsakymo 1000 vienetų kainos. Geriau būtų užsakę 1300 etikečių pirmos gamybos metu, paskutinės 300 etikečių būtų buvusios už labai mažą kainą.

 

Paprastai klientai savo kiekiams taiko šiuos skaičiavimus:

Planuojamai veiklai suplanuokite didelę produktų atsargą. Apskritai, tada pridėkite +30% daugiau produktų nenumatytiems atvejams ir variantams. Tada numatykite pakankamą pasiūlą mažiausiai 12 mėnesių „apyvartai“ (pakeitimo įranga, sugedusi įranga, remontas, pamesta, nauja įranga). Paprastai 30% produktų priskaičiuojama prie ankstesnio kiekio. Kalbant apie kompiuterinės technikos atsargas, įprastas skaičiavimas yra bendras konfigūracijų skaičius padauginamas iš 2,5, paprastai biuro technikoje dauginamas iš 2, o kilnojamiesiems daiktams - iš 1,5.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.