Kaip padėti augti verslui? (0)

nuotr.
Net ir gana nedidelės įmonės savininkas ar vadovas yra suinteresuotas, kad jo verslo veikla būtų sėkminga ir įmonė augtų bei klestėtų. Tačiau sėkmę versle lemia ne tik sklandūs vidiniai procesai ir strateginis valdymas, bet ir gebėjimas lanksčiai prisitaikyti bei reaguoti į išorinius veiksnius, kurie kelia nemažai iššūkių. Viena stipriausių savybių yra sugebėjimas transformuotis ir valdyti išmanius įrankius, leidžiančius ne tik optimizuoti darbus, sekti projektų valdymą, bet ir realiu laiku stebėti veiklos rezultatus, bei į juos reaguojant priimti strateginius veiksmus, koreguoti veiklos planus ir koja kojon žengti su dabartinės rinkos diktuojamomis sąlygomis, tiek po pandeminiu laikotarpiu, tiek energetinės krizės ar karo kontekste.

Specialistų komanda, remdamasi geriausiomis verslo praktikomis, sukūrė išmanių įrankių paketą SAP Business ByDesign, kurio dėka net ir mažos įmonės gali naudoti paprastai labai didelėms kompanijoms pritaikytus išmanius įrankius. Šis įrankių paketas yra išskirtinis tuo, jog turi integruotus visus pagrindinius verslo valdymo sistemos funkcionalumus, leidžiančius ne tik vykdyti finansinę apskaitą, optimizuoti įvairius procesus, greičiau apdoroti įvairius duomenis, bet ir realiu laiku sekti įvairių projektų statusą, skirtingais pjūviais analizuoti informaciją, generuoti įvairias ataskaitas, sekti sandėlio likučius, deleguoti užduotis kolegoms ir valdyti klientų bei tiekėjų duomenų bazes. Visos šios funkcijzos sudėtos viename įrankyje.

Jei manote, kad jūsų verslo augimui šis įrankių paketas galėtų turėti naudos, kviečiame kreiptis į profesionalų komandą ir drąsiai išbandyti jį. Specialistai ne tik atsakys į visus jums rūpimus klausimus, bet ir įvertinę jūsų poreikius, pasiūlys optimaliausią variantą, leidžiantį visus kasdieninius ir rutininius darbus palengvinti, sutaupant ne tik laiko, bet ir pinigų. Be to, kiekvienas turėdamas prisijungimą prie sprendimo, gali dirbti iš bet kurios pasaulio vietos, o tai suteikia dar daugiau galimybių plėsti savo veiklą ir auginti savo verslą. Teigiami SAP Business ByDesign klientų, kurie ne tik išbandė šį sprendimą, bet ir naudoja jį kasdien, atsiliepimai nuteikia optimistiškai.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.