Kaip išsirinkti tinkamiausią telefoną? 3 populiarūs gamintojai (0)

ismanieji telefonai (nuotr. Pexels, Cottonbro Studio)
Nnuotr. Pexels, Cottonbro Studio
Šiandien telefonu naudojamės kone kiekvieną dieną. Juo galima ne tik rašyti trumpąsias žinutes, skambinti, bet ir naršyti internete ar atlikti tam tikras užduotis. Kadangi telefonų paklausa yra didelė, įrenginių pasiūla – dar didesnė. Vieni iš populiariausių telefonų gamintojų – Apple, Samsung ir Huawei. Su visais šių gamintojų įrenginių ypatumais supažindinsime šiame straipsnyje.

1. Apple

Apple išmanieji telefonai išsiskiria stilingu dizainu ir išskirtine programine įranga. Visuose Apple išmaniuosiuose įrenginiuose naudojama iOS operacinė sistema. Tad jeigu jau naudojate kitą Apple įrangą, pavyzdžiui, planšetę, nešiojamą kompiuterį, rinkitės tokios pat operacinės sistemos telefoną. Šiuo atveju, greitai ir lengvai susiesite visus įrenginius tarpusavyje. Be to, iOS yra reguliariai atnaujinama, todėl didinamas įrenginių saugumas.

 

2. Samsung

Samsung gamintojo telefonai turi Android operacinę sistema, kuri yra bene plačiausiai naudojama. Ši programinė įranga leidžia naudotis įvairiausiomis telefono programėlėmis. Kaip ir iOS, taip ir Android yra reguliariai atnaujinama, todėl vartotojai gali sklandžiai naudotis atnaujinta programine įranga. Be to, Samsung išmanieji įrenginiai pasižymi ryškiomis ekrano spalvomis ir didele skiriamąja geba.

 

3. Huawei

Huawei išmanieji telefonai išsiskiria ne tik dėl dizaino, bet ir dėl optimalaus kainos ir kokybės santykio. Taip pat jie yra žinomi ir dėl savo Leica kameros, todėl tai yra puikus pasirinkimas fotografavimui, filmavimui. Šio gamintojo įrenginiuose taip pat naudojama Android operacinė sistema. Tad turint tos pačios operacinės sistemos, tačiau kito gamintojo išmaniuosius įrenginius, nekils problemų susiejant skirtingus gaminius.

Taigi, visi šie gamintojai užtikrina sklandžią vartotojų naudojimosi telefonu patirtį. Svarbiausia įsivertinti asmeninius poreikius ir vartojimo įpročius bei jums patogią operacinę sistemą. Ieškodami tinkamiausio telefono, atsižvelkite ir į kitus išmaniuosius įrenginius, kuriuos naudojate ar kuriuos naudojote praeityje. Tai gali padėti apsispręsti, kokį telefoną įsigyti.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.