Kaip išsirinkti sau tinkamą dviratį? (1)

Kaip išsirinkti sau dviratį
Vasara kelionių metas, todėl mes visi labiau judame, labiau sportuojame ir žinoma daugiau laiko praleidžiame lauke, bei kelionėse. O kai kelionės automobiliu atsibosta arba norisi trumpo pabėgimo nuo kasdieninių darbų, dažnas iš mūsų renkasi kelionę dviračiu. Keliaujant dviračiu gali atsipalaiduoti, ir žinoma pabūti su savimi ir pasimėgauti kraštovaizdžiais. Tai, labai aktyvi ir mums naudinga keliavimo rūšis, nes mes ne tik pailsime mintimis, tačiau ir suaktyviname savo kūną, bei leidžiame jam sveikai judėti minant dviračio pedalus. Tačiau, jei neturite dviračio, tačiau šis keliavimo būdas jus žavi, kaip išsirinkti tinkamą dviratį Jūsų kelionėms ir aktyvioms veiklos? Trumpai pabandysime aptarti, kokios pagrindinės savybės turi lempti dviračio pasirinkimą:
 • Viena iš pagrindinių savybių renkantis dviratį yra, kaip ir kur planuojate su juo keliauti. Kaip, pavyzdį galiu pateikti, kad dviračių parduotuvė Klaipėdoje rekomenduojama savo klientams apsispręsti apie savo planuojamas keliones, dar prieš įsigyjant dviratį, nes dviračių rūšys labai skirtingos ir pasirinkus netinkamą dviračio tipą, galite vėliau gailėtis išsirinkę ne tai, ko Jums labiausiai reikia. Jei važinėsite tik mieste – Jums reikalingas miesto dviratis, o jei norėsite važinėtis mieste esančių ežerų ir upių pakrantėmis, gal Jums reikalingas kalnų dviratis, kuris labiau pritaikytas visokiems nelygumams.

 • Šiais laikais, dviračių galite įsigyti pačių įvairiausių, todėl būtinai apsispręskite, ar Jums bus reikalingas įprastas dviratis, o gal net pusiau elektrinis, kuris vis labiau tampa populiaria transporto priemone tarp visuomenės žmonių.

 • Apsisprendę dėl modelio ir dviračio tipo, nepamirškite apsvarstyti savo planuojamas išlaidas jam įsigyti, įsivertinkite savo turimą biudžetą ar jo užteks dviračiui nusipirkti ir tik tada žingsniuokite į dviračių parduotuvę jo įsigyti.

Tai, tik keltas patarimų kuriais vadovaujantis, Jums palengvės dviračių išsirinkimo procedūra ir galėsite drąsiai rinktis dviratį, ne tik pagal savo turimą biudžetą, tačiau ir pagal savo poreikį ir žinoma planuojamas keliones. Nevaržykite savęs ir leiskite sau pasijausti aktyviai ir pozityviai važinėjant su dviračiu lauke, gryname ore, nes tik taip galėsite pailsinti savo kūną ir mintis.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.