Kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį? (0)

nuotr.
Internete galima rasti daugybę straipsnių ir patarimų, kaip kiekvienai išsirinkti idealų maudymosi kostiumėlį pagal savo kūno sudėjimą. Tačiau yra ir daugiau veiksnių, į kuriuos galima atsižvelgti renkantis maudymosi kostiumėlį, ypač, kai internetinėse ar paprastose parduotuvėse tokia gausi jų pasiūla, o vasara nesustoja lepinti puikiu oru.

Ar planuojate užsiimti aktyvia veikla?

Jei ketinate užsiimti kokiu nors vandens sportu, tokiu atveju labai svarbu tinkamai sutvirtinti krūtinę, kad jaustumėtės patogiai ir nebūtų varžomi jūsų kūno judesiai. Šiuo atveju reikia įsitikinti, kad maudymosi kostiumėlis gerai priglunda, o petnešėlės neriboja jūsų galimybės judinti rankų. Vandens sportui labiausiai tinkami vientisi, tvirtos medžiagos maudymosi kostiumėliai.

 

Atkreipkite dėmesį į kokybę, stilių bei spalvą

Rinkdamiesi maudymosi kostiumėlį atsižvelkite į medžiagos kokybę, kad jis būtų tinkamas ne vienam vasaros sezonui. Gali tekti investuoti šiek tiek daugiau pinigų tokiam maudymosi kostiumėliui, tačiau, jei tinkamai prižiūrėsite, šis drabužis gali jums tarnauti net iki 10 metų. Jei yra galimybė, rinkitės maudymosi kostiumėlį su "Xtra-life Lycra®, kad po kelių dėvėjimų medžiaga neištystų. Taip pat svarbus aspektas renkantis maudymosi kostiumėlį yra, ar jo medžiaga yra atspari chlorui ir jūros vandeniui, nes toks vanduo kenkia medžiagos tvarumui.

Jei norite paplūdimyje visada atrodyti stilingai, reikėtų rinktis klasikinio stiliaus neutralios spalvos maudymosi kostiumėlį.

Derinkite kelis maudymosi kostiumėlius tarpusavyje

Derinkite kelis maudymosi kostiumėlius tarpusavyje ir taip susikurkite savo idealų maudymosi kostiumėlį. Daugelio moterų viršutinės ir apatinės dalies išmatavimai skiriasi ir tai nėra toks jau blogas dalykas. Šiuo metu parduotuvėse tikrai yra nemažai galimybių įsigyti tik vieną maudymosi kostiumėlio dalį. Taip pat, galima įsigyti du vienodo ar panašaus modelio, bet skirtingų spalvų maudymosi kostiumėlius. Didelė pasiūla yra šioje internetinėje parduotuvėje: https://www.cupid.lt/seksualus-apatiniai/maudymosi-kostiumeliai.html?p=2.


 

Pritaikykite maudymosi kostiumėlį savo figūros tipui 

Norint rasti tobulą maudymosi kostiumėlį sau, svarbiausia yra išsirinkti jums tinkamą maudymosi kostiumėlio tipą. Suradus savo figūrai tinkamą tipą, galėsite jaustis patogiai ir pasitikėti savimi vilkint maudymosi kostiumėlį.

 

 • Vientisas maudymosi kostiumėlis akimirksniu priduoda rafinuotumo, atrodo stilingai. Šis maudymosi kostiumėlio tipas puikiai gali paslėpti jūsų liemens liniją.
 • Tankini maudymosi kostiumėlis patogus kaip vientisas kostiumėlis, tačiau yra dviejų dalių. Puikiai paryškina liemenį ir atkreipia dėmesį į liniją virš klubų.
 • Bikinio tipo maudymosi kostiumėlis yra minimalus variantas, kuris puikiausiai tinka,  kad maksimaliai galėtumėte įdegti. Taip pat, paryškina ir pabrėžia krūtinę. 


 

Maudymosi kostiumėlis pagal kūno sudėjimą

Kiekvienos moters kūnas yra kitoks. Norint rasti sau tobulą maudymosi kostiumėlį, labai svarbu žinoti savo kūno sudėjimą ir pagal tai pritaikyti šį drabužį. Maudymosi kostiumėlių tipai ir dydžiai skiriasi priklausomai nuo klubų, liemens ir krūtinės. 

 

 • Stačiakampio tipo figūra būdinga subalansuoti pečiai ir klubai, o liemens linija nėra ryški, labiausiai tiks maudymosi kostiumėliai su trikampio formos viršutine dalimi ar kelnaitėmis su raišteliais.
 • Smėlio laikrodžio formai būdingas subalansuoti pečiai ir klubai, ryški liemens linija. Šio tipo figūrai tinka beveik visų tipų maudymosi kostiumėliai.
 • Trikampio formai būdinga siauresni pečiai, mažesnė krūtinė, pilnesni klubai. Labiausiai tiks maudymosi kostiumėliai su sijono apačia.
 • Apversto trikampio formai būdingi platesni pečiai, didesnė krūtinė, siauresni klubai. Labiausiai tiks maudymosi kostiumėliai, kurie paryškintų klubus (suvarstomos šonuose kelnaitės).
 • Deimanto formai būdinga subalansuoti pečiai ir klubai, platesnis liemuo. Labiausiai tiks vientisi maudymosi kostiumėliai.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.