Kaip gauti kreditą geriausiomis sąlygomis? (0)

kreditai
Asmeninė paskola gali padėti įveikti finansinę bėdą, padengti netikėtas išlaidas, greičiau sumokėti skolą ar įgyvendinti kitus planus. Dauguma asmeninių paskolų yra neužtikrintos ir lengvai prieinamos bankuose, kredito unijose ir internetiniuose skolintojams.

Pigūs kreditai, taip pat gali būti puikus atradimas.

Galima rinktis iš kelių asmeninių paskolų tipų, įskaitant skolų konsolidavimo paskolas, paskolas būstui tobulinti, medicinines paskolas ir paskolas vestuvėms. Tačiau prieš pateikdami paraišką turėtumėte žinoti, kad paraiškos teikimo procesas apima kelis veiksmus. Pravartu susipažinti su tais žingsniais, kad žinotumėte, ko tikėtis, ir išvengtumėte netikėtumų.

Žingsniai, kuriuos reikia žinoti prieš teikiant paraišką paskolai:

Nors skolintojai paprastai atlieka savo deramą patikrinimą, kad įsitikintų, jog turite galimybę grąžinti skolą, protinga paleisti savo skaičius, kad įsitikintumėte, jog tai pasiteisins.

Pradėkite nustatydami, kiek pinigų jums reikės, turėdami omenyje, kad kai kurie skolintojai taiko pradinį mokestį, kurį išskaičiuoja iš jūsų paskolos pajamų. Įsitikinkite, kad pasiskolinate pakankamai, kad gautumėte tai, ko jums reikia po mokesčio.

Pasinaudokite asmenine paskolos skaičiuokle, kad sužinotumėte, kokia bus jūsų mėnesinė įmoka. Tai gali būti sudėtinga, jei nežinote, kokias palūkanų normas ir grąžinimo sąlygas pasiūlys skolintojai, tačiau galite žaisti su skaičiais, kad suprastumėte, kiek paskola jums kainuos, ir nuspręstumėte, ar jūsų biudžetas gali ją patenkinti.

Priklausomai nuo jūsų kreditingumo, jums gali prireikti pasirašančio asmens, kad gautumėte patvirtinimą asmeninei paskolai su tinkama palūkanų norma. Jei nerandate bendro pasirašiusio asmens arba jūsų svarstomi skolintojai neleidžia bendrai pasirašančių asmenų, galite turėti galimybę gauti asmeninę paskolą su užstatu.

Taip pat turėsite pagalvoti, kur gauti asmeninę paskolą. Pavyzdžiui, tradiciniuose bankuose jums gali būti sunku gauti patvirtinimą, jei turite blogą kredito istoriją. Tačiau, kai kurie internetiniai skolintojai specializuojasi dirbdami su blogo kredito skolininkais, o kai kurios kredito unijos turi trumpalaikes paskolas, kurios yra pigios paskolos iki atlyginimo alternatyva.

Jei neatitinkate įprastų kvalifikacijų ir jūsų pirkinys gali palaukti, skirkite šiek tiek laiko savo kredito balui surinkti, kad galėtumėte gauti paskolą geresnėmis sąlygomis.

Atsisakymas: jei neatitinkate tinkamos normos kvalifikacinių reikalavimų ir jums reikia paskolos dabar, bendras pasirašytojas, paskola su blogu kreditu arba paskola su užstatu gali pagerinti jūsų patvirtinimo galimybes.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.