Išparduotuvę atidariusios bendrovės „Jakobsen Home Co“ vadovas: „Alytiškiai turėtų didžiuotis šiame mieste pagamintais minkštaisiais baldais“ (2)

Alma MOSTEIKAITĖ, alma@ana.lt
Zitos STANKEVIČIENĖS nuotr.
Alytuje, Vilties g. 2, prieš du mėnesius atidaryta Dzūkijos sostinėje, Pramonės rajone, 23-ejus metus veikiančios danų kapitalo bendrovės „Jakobsen Home Co“ minkštųjų baldų išparduotuvė. Ji jau sulaukė nemažai pirkėjų, nes čia taikomos 30–70 proc. nuolaidos. Ypatingos nuolaidos bus iki spalio pabaigos. „Alytiškiai turėtų didžiuotis šiame mieste pagamintais geros kokybės ir modernaus dizaino minkštaisiais baldais. Pavyzdžiui, jei Danijoje atsidaro vietinių gaminių parduotuvė, danai juos labai perka, nes žino, kad pagaminti kaimynų, gal net giminių“, – sako šios bendrovės savininkas ir direktorius Esben Lund Jakobsen (nuotr.).

Turi vienintelę išparduotuvę

Danų kapitalo įmonės „Jakobsen Home Co“ pagrindinės Alytuje gaminamų minkštųjų baldų rinkos yra Vakarų Europoje – Olandijoje, Norvegijoje, Belgijoje. Vokietijoje, Prancūzijoje, taip pat Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tik labai maža šių baldų dalis lieka Lietuvoje.

Bendrovės savininko ir direktoriaus E.L. Jakobsen tvirtinimu, Dzūkijos sostinėje alytiškių pagamintais baldais prekiaujama dideliuose prekybos centruose visoje Europoje, o vienintelė pačios įmonės išparduotuvė atidaryta tik Alytuje, kur pati įmonė įsikūrusi jau 23 metai.

Minkštųjų baldų išparduotuvė Vilties g. 2 duris atvėrė prieš du mėnesius. Čia prekiaujama minkštaisiais baldais su miegamąja dalimi, patalynės dėžėmis, sofomis, foteliais su atsilenkimo funkcijomis. Jie gali būti naudojami ir individualiuose gyvenamuosiuose namuose, ir butuose. Išparduotuvėje galima rasti ir valgomiesiems skirtų kėdžių, ir suolelių atsisėsti, kai kuriuos jų, atitinkamai uždengus, galima naudoti kaip staliukus.

„Kodėl tokią išparduotuvę atidarėme Alytuje ir kodėl ji vadinasi ne parduotuvė, o išparduotuvė? Todėl, kad norime, jog alytiškiai čia pirktų pačių pagamintus baldus. Juos gaminant yra daug rankų darbo, kurį gerai įvaldę mūsų įmonės darbuotojai, o jie – beveik visi Alytaus gyventojai. Pavadinome išparduotuve, nes visada joje turime ir turėsime specialias kainas. Iki spalio pabaigos parduodamiems baldams taikomos nuolaidos nuo 30 iki 70 procentų. Prieš du mėnesius atidarėme išparduotuvę ir tikrai jau sulaukėme susidomėjimo“, – pasakoja „Jakobsen Home Co“ direktorius.

Jo pasiteiravus, kodėl verta užsukti į šios Alytaus bendrovės minkštųjų baldų prekybos vietą, kai aplink yra ne viena tokių baldų parduotuvė, E.L.Jakobsen pareiškė: „Čia parduodami Alytuje veikiančios įmonės ir alytiškių pagaminti baldai. Jie yra geros kokybės, modernaus dizaino. Tai jau įvertinę ir Vakarų Europos pirkėjai. O ypatingai mažas kainas galime pasiūlyti, nes esame vietiniai gamintojai. Visoje Europoje mes esame žinomi kaip geros kokybės baldų gamintojai ir už gerą kainą.“

„Buvome pirmieji minkštųjų baldų gamintojai Alytuje“

„Jakobsen Home Co“ savininkas ir direktorius prisiminė šios danų bendrovės įsikūrimo pradžią Dzūkijos sostinėje: „Buvome pirmieji minkštųjų baldų gamintojai Alytuje. Po to čia atsirado kitos įmonės. Tačiau mes davėme pradžią Alytui tapti minkštųjų baldų miestu. Pradėjome darbą su keliais darbuotojais, o šiandien turime 250.“

Bendrovėje yra nemažai dirbančių nuo pat jos įsikūrimo Alytuje pradžios, daug ilgamečių darbuotojų, dirbančių po dešimt ar penkiolika metų. Daugiausia čia dirba siuvėjais, apmušėjais, operatoriais, medinių rėmų sukalėjais.

Per pastaruosius dvejus metus įmonė investavo daugiau nei 2 mln. eurų į technologinę įrangą, gamybos procesų skaitmenizavimą, automatizavimą, Lean sistemą, kurios esmė – nuolatinis darbuotojų tobulėjimas ir nereikalingų veiklų šalinimas.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.