„Com·moon·a“ Moon! Tavo nuotrauka = piniginis prizas! Konkursas! (0)

„Com·moon·a“ Moon
Mėgsti fotografuoti? Naktinėji? Tavo ekrane mėnulis tarsi tavo rankose? O gal jis slepiasi už nepažįstamo gyvūno silueto, gal pakibęs virš dangoraižio ar atsispindi vienišiaus akyse? Gal jis tiesiog keistas, kitoks – žaismingas ar lengvai išprotėjęs? Mėnulis ir XII teatrų festivalis „Com·media“ Alytaus miesto teatre – kuo jie susiję? Būk „Com·moon·a“ – nakties teatre – dalimi! Siųsk nuotrauką ir laimėk piniginį prizą.

Partizaninė opozicija klasikiniam teatrui: kritiška, provokatyvi, progresyvi, solidari, draugiška, dekadentiška.... kupina naujų potyrių „alkanai“, smalsiai ir potyrių ištroškusiai publikai – teatrinių įvykių naktis „Com·moon·a“ – festivalio įspūdingoji programa – jau lapkričio 11 d. nuo 18 val. iki 6 val. ryto. Nakties simbolis – mėnulis – pagrindinis, bet tikrai nebūtinai vienintelis objektas šiandien startuojančiame nuotraukų konkurse „Com·moon·a“ Moon. Dalyvauti gali visi! Ką daryti?

» FOTOGRAFUOK taip, jog tavo nuotraukose skambėtų „Com·moon·a“ Moon – svarbiausias elementas – mėnulis!

» SIŲSK nuotrauką projektai@alytausteatras.lt iki 2023 m. spalio 30 d.

» LAIMĖK piniginį prizą: I vieta – 500 eurų, II vieta – 200 eurų, III vieta – 100 eurų. Geriausius išrinks komisija.

» BŪK „Com·moon·a“ bendruomenės dalimi – tavo nuotraukos papuoš „Com·moon·a“ naktį Alytaus miesto teatre – atrinktomis nuotraukomis grožėsis mūsų sekėjai soc. tinkluose. Dalinkis šia žinia su draugais ir laimėk! O svarbiausia – BŪK „Com·moon·a“ dalimi, naktinėk su draugais čia, Alytaus miesto teatre! Paskubėk įsigyti bilietą sau ir pasiūlyk savo draugam!

„Com·moon·a“ – naktis, kurią prisiminsi visus metus ir vėl lauksi kitos!

NAKTIS teatre: provokuojantys spektakliai, svečiai iš Sakartvelo ir Rumunijos, Oskaro Koršunovo teatras, Panevėžio teatras „Menas“ ir kt. Fantastiška muzika lepins visų mylimas Vidas Bareikis... Jūsų lauks Marius Povilas Elijas Martynenko stand-up „Parodymai“, kino seansai, „VOGUE dance“ kūrybinės dirbtuvės, Meno ir mokslo laboratorija „Vegetacinė būklė“, protus žadins „TeatrIs“ braukykla (?!) Nemieganti ir veržli „Com·moon·a“ pamaitins išalkusias sielas, o kūną ankstyvą rytą sustiprins „kritiko kiaušinienė“. Ir tai dar ne viskas! Paskubėk įsigyti VIENĄ bilietą į visus nakties renginius!

Bilietą rasi čia: https://kakava.lt/renginys/teatriniu-ivykiu-naktis-com-moon-a/7020/12056

Konkurso nuostatus rasi: www.alytausteatras.lt

Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba (www.ltkt.lt)

Festivalio mecenatas: Glass.lt 

Strateginis teatro rėmėjas: Vita Baltic International

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.