Alytaus rajone gyvenantiems ukrainiečiams – labdara iš Amerikos lietuvių (0)

Eivinas Žilinskas
nuotr.
Liepos 20-ąją Alytaus rajone gyvenančius ukrainiečius pasiekė siuntos iš Atlantos. Dėžėse – įvairiausi reikalingi daiktai pabėgėliams iš Ukrainos, drabužiai, batai, žaislai, vitaminai, elektroniniai prietaisai. Paramą Atlantoje surinko bei atsiuntė JAV kompanija „SAUKE INC“. Kompanijos savininko Žydrūno Saukevičiaus teigimu, daug lietuvių prisidėjo pinigais, sureagavę į pranešimą „Facebook“ grupėje „Lietuviai Atlantoje“.

Atlantoje gyvenantis alytiškis džiaugėsi galėdamas padėti nuo karo nukentėjusiems ukrainiečiams. „Džiaugiuosi, kad bent kažkaip galime paremti ukrainiečius. Sureagavo bei pinigais prisidėjo daug žmonių „Facebook“ grupėje, o gyvai daiktus atvežė ir alytiškiai, ir iš kitų miestų kilę žmonės. Na, o viską organizavo ukrainietė Marina Tumskaya“, – pasakojo Ž.Saukevičius.

Į Alytų atvykusias siuntas perėmė Alytaus rajono savivaldybės įstaiga VšĮ „Alytaus šeimos pagalbos centras“. Labdara buvo išdalinta Alytaus rajone apsigyvenusioms šeimoms.

 


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.