Aksesuarai automobiliams: ne tik patobulins mašinos salono vaizdą bet ir suteiks patogumo kelionių metu (0)

Automobiliu eksesuarai

Įprastai pirkdami naują automobilį dažniausiai pasirenkate kokius nors papildomus priedus, kurių tikslas – saugesnis ir patogesnis vairavimas ar gražesnė vidaus ir išorės apdaila. Tačiau šiandien internete galite rasti įvairiausių prekių už prieinamą kainą. Automobilių aksesuarai - tai puiki priemonė atnaujinti seną automobilį bei patobulinti naują. Įvairių aksesuarų dėka jūs galite sau pasilengvinti keliones automobiliu,  apsaugoti mašinos saloną nuo UV spindulių ir kitaip pakeisti automobilio išvaizdą tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Įsigykite iš www.autoviskas.lt ir pajausite teigiamus pokyčius akimirksniu.

Šiame straipsnyje pateiksime keletą automobilių aksesuarų idėjų, kurios pakeis jūsų mašinos išvaizdą arba suteiks daugiau komforto kelionių metu, arba ir viena, ir kita viename.

Automobilių aksesuarų sąrašas, pagerinantis keliones automobiliu

Ieškote idėjų, kaip papuošti savo automobilio interjerą? O gal priemonių, padėsiančių jaustis komfortabiliau ilgų kelionių metu? Aksesuarų, skirtų automobiliams, yra daug, tačiau čia pateiksime jums keletos prekių sąrašą, kurie ne tik pakeis automobilio išvaizdą, bet ir suteiks patogumo.

Medžiaginė galvos atrama 

Jei kenčiate nuo nugaros ar kaklo skausmų arba tiesiog per daug apkraunate kaklą, keliaujant automobiliu, ypač jei tai ilga ir varginanti kelionė, medžiaginė galvos atrama yra ideali priemonė, norint išvengti šių skausmų. Yra įvairių pagalvių, kurios padeda vairuotojui jaustis patogiau kelionių metu, išvengti netaisyklingos laikysenos automobilyje, dėl kurios vėliau gali kilti rimtesnių sveikatos problemų. Tokias galvos atramas labai lengva pritvirtinti prie sėdynių atlošo. Dauguma jų paprastai būna įvilktos į plaunamus užvalkalus.

Pagalvėlės, pagerinančios nugaros laikyseną

Automobilio iš salono vairuotojo sėdynės atlošas dažniausiai gana gerai prisitaiko prie nugaros išlinkimo ir tokiu būdu išvengiama galimo nugaros skausmo ar prastos laikysenos vairuojant. Tačiau tuo atveju, jei jūsų automobilyje nėra šios technologijos arba jis nėra pakankamai naujas, visada galima jį patobulinti pridedant nugaros pagalvėlę.

Langų apsauga nuo saulės

Jei turite vaikų, šis automobilio aksesuaras/pagalbinė priemonė tikrai yra būtinas komforto elementas. Tokios langų apsaugos dažniausiai būna universalios, tad tiks bet kokio modelio automobilių langams. Svarbiausia, atkreipkite dėmesį į apsaugų matmenis ir palyginkite su mašinos langų plotu. 

Sėdynių užvalkalai

Jei norite atnaujinti morališkai atsibodusį savo automobilio vidų, rekomenduojame pakeisti sėdynių užvalkalus. Automobilio apmušalų valymui nereikia išleisti daug pinigų, nes galima įsigyti plaunamus sėdynių užvalkalus. Be to, tai leis be didesnių išlaidų pakeisti sėdynių spalvą ir medžiagos tipą. Galima rasti užvalkalų iš dirbtinės odos ar net natūralios. Taip pat galite rasti ir vandeniui atsparių audinių, kas labai praverčia turint vaikų. Tai - vienas pigiausių patobulinimų ir labiausiai keičianti bendrą automobilio salono išvaizdą priemonė.

Elektronikos priemonės

Net jei jūsų mašina dar iš praėjusio amžiaus, jūs galite ją patobulinti elektronikos priemonėmis. Tai gali būti navigacija ar vaizdo registratoriai, parkavimo davikliai ar automobiliniai šaldytuvai. 

Aksesuarai patogioms kelionėms

Jei esate mėgstanti daug keliauti automobiliu šeima, tikriausiai nuolat turite sukti galvą, kaip viską kompaktiškai ir praktiškai sutalpinti į automobilį. Jums nereikia keisti esamos mašinos į autobusiuką ar kitą erdvesnę transporto mašiną. Šiais laikais rinkoje galite rasti tokių puikių pagalbinių priemonių kaip bagažinė, tvirtinama ant stogo, ar dviračių laikikliai, leisiantys be vargo susipakuoti atostogoms net savo šeimos dviračius. 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.