Lietuvos čempionais tapo du jaunieji Alytaus imtynininkai (0)

AN informacija
Parašykite autoriui
imt
Išaiškinti, kas taps Lietuvos čempionais ir kitais medalininkais, jaunieji imtynininkai rinkosi į Vilkaviškį. Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) auklėtiniai iškovojo du aukso medalius.

Aldas Milius 44 kg svorio kategorijoje keturias kovas laimėjo anksčiau laiko ir tao Lietuvos čempionu.

Paulina Matuzaitė 46 kg svorio kategorijoje, anksčiau laiko laimėjusi dvi kovas, apgynė nugalėtojos vardą ir dar kartą tapo šalies čempione.

Šiuos ir kitur ASRC imtynininkus treniruoja Donatas Nedzinskas ir Šarūnas Miliauskas.