arrow Skaitykite šiandien
arrow Internetiniai skaitiniai
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Virgaudas, Žymantė, Brunonas, Leonora

Reklama

Darbas Alytuje
ltkatalogas.lt

Partneriai
Kontaktai

UAB "Alytaus naujienos"

S.Dariaus ir S.Girėno g.4, LT-62137 Alytus
Tel./faksas: (8-315) 51 449, 51 956
El.paštas. info@ana.lt

Administracija

Romas Burba
UAB "Alytaus naujienos" direktorius
"Alytaus naujienų" redaktorius
tel. (8-315) 51 449, romas@ana.lt


Rūta Jasionienė
Redaktoriaus pavaduotoja
tel. (8-315) 51 487, ruta@ana.lt

Sekretoriatas
tel. (8-315) 51 487, info@ana.lt

Buhalterija

tel. (8-315) 51956, buhalterija@ana.lt

Reklama, skelbimai
Reklamos vadybininkė Asta Cibulskienė
tel. (8-315) 51 956; 8 612 64650;
skelbimai@ana.lt


Korespondentai

Jurgis Kochanskas, korespondentas, tel. (8-315) 51 377, jurgis@ana.lt

Aldona Kudzienė, korespondentė, tel. (8-315) 51 342, aldona@ana.lt

Alma Mosteikaitė, korespondentė, tel. (8-315) 51435, alma@ana.lt

Saulė Pinkevičienė, korespondentė, tel. (8-315) 51 377, saule@ana.lt

Indrė Mikelionytė, korespondentė, tel. (8-315) 51 342, indre@ana.lt

Zita Stankevičienė, fotokorespondentė, tel. (8-315) 51 592, zita@ana.lt


Kiti

Kompiuterinė (maketavimas), tel. (8-315) 51 398, reklama@ana.lt

Budintis redakcijos telefonas, +370 605 99 099

Turite klausimų ar pasiūlymų? Prašome kreiptis!

Užpildykite visus formos laukelius

Vardas, pavardė *

 

El.paštas *

 

Telefonas *

 

Žinutė *

 
    


Apklausos
Apklausa
Ar skaitote "Alytaus naujienas"?
Taip
Ne
RezultataiRezultatai
Siulykite tema

Pasiūlykite temą, kuria norėtumėte daugiau skaityti

commSiulyti temą
RENGINIAI
Renginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Festivaliai ir didžiosios Šventės
Ieškoti


TOP 100