arrow Skaitykite šiandien
arrow Internetiniai skaitiniai
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Gertautas, Tautvydė, Ivona

Reklama

Darbas Alytuje
ltkatalogas.lt

Partneriai
Komentarai

Karštos švietimo pertvarkos naujienos: jos juodraštis atšauktas, švarraštis laukiamas

„At­si­pra­šau, kad ga­vo­te mo­kyk­lų tin­klo per­tvar­kos pla­ną to­kį, koks ben­druo­me­nių pa­siek­ti ne­tu­rė­jo“, – su­si­ti­ki­me su švie­ti­mo įstai­gų va­do­vais pri­pa­ži­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius Vy­tau­tas Jast­rems­kas. Tai reiš­kia, kad nuo­mo­nės apie su­maiš­tį ir ne­ri­mą su­kė­lu­sį juod­raš­ti­nį ben­dro­jo ug­dy­mo mo­kyk­lų per­tvar­kos do­ku­men­tą ben­druo­me­nės per mė­ne­sį iš­sa­ky­ti ne­pri­va­lės. Ki­ta nau­jie­na ta, kad iki kovo 20 dienos bus pa­reng­tas nau­jas per­tvar­kos pla­nas, ku­ris ati­tiks tei­si­nius rei­ka­la­vi­mus. Kol dar yra lai­ko, per­tvar­kos au­to­rius ta­ry­bos na­rys Au­re­li­jus Ja­ru­še­vi­čius ra­gi­na dis­ku­tuo­ti apie ja­me iš­sa­ky­tus siū­ly­mus, kaip rei­kė­tų keis­ti Aly­taus švie­ti­mo įstai­gų tin­klą.
toliau2017-02-18  commGrįžti į straipsnį

Jūsų nuomonė


2017-02-18 09:42:56 alytiškiams (78.62.252.160)
Alytiškiai gal vieninteliai su savo rinkta valdžia vengia nematyt rimtų problemų. Gyventojų mažėjimo ir regis nesugeba dirbt pagal LR vietos sav. Įst. 16str., 2p, 41) papunktį. Kur tik tarybos išimtinė kompetencija reaguot į raidos rodiklius ir priimt strategijas gerint. Visi kiti tik siūlyt gali. Tad nenori rimtų miesto vystymo strategijų siūlyt ir iš savo patirties pasakysiu net priešiški tam. Ir nenori pradėt pagal realias finansines galimybes gyvent. Kur seniai visi mato, kad mažėjant gyventojų ir vaikų tuštėja mokyklos. Vėl Laisvos rinkos inst. skelbė jei, kad Alytuj anais metais mažiausia mokiniui ugdyt lėšų per metus skirta gėda. Nors nevaidintų rūpesčio mokiniais perteklių mokyklų išlaikydami ir remontuodami. Tad iš 27 tarybos narių nors vienas dryso juodraštį sprendimo teikt -ir tas kaip puolamas negražai. Juk čia darbinė stadija...Ir neturi į pliurpalų lygy pavirst. O turi būt teikti sprendimų variantai. Tad kas gali gali siūlyt. O nieko patiems nesiūlant ar nesugebant tik rėkalot..Čia link destrukcijos...Ir nerodo reikiamo brandumo per savivaldą.
2017-02-19 18:12:47 mama (5.20.50.24)
bėda ta,kad nei darbo grupėje,nei savivaldybėje nėra kompetetingų šiuo klausimu žmonių,ar esanti darbo grupėje direktorė pritars uždaryti jos merdinčią pagrindinę? ne,vadinasi , prasidės aš tau-tu man -pabalsuokim draugiškai.Kam rūpi apskritai padėtis mieste?Kas tą švarraštį parašys?
Start Previous   [ 1-2 ]    End  Next  

Rašyti komentarą:

Vardas *
El. paštas *
Komentaras *
    

*   - pažymėti laukeliai būtini

Prisijungti
Prisiminti
commPriminti slaptažodį  registruotisRegistruotis


Apklausos
Apklausa
Ar skaitote "Alytaus naujienas"?
Taip
Ne
RezultataiRezultatai
Siulykite tema

Neišnagrinėjome aktualios jums temos? Pasiūlykite jums aktualias temas, stengsimės paliesti ir jas...

commSiulyti temą
RENGINIAI
Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Festivaliai ir didžiosios Šventės
Ieškoti


TOP 100