arrow Skaitykite šiandien
arrow Internetiniai skaitiniai
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Eiviltas, Eiviltė, Jonas, Janina

Reklama

Darbas Alytuje
ltkatalogas.lt

Partneriai
Internetiniai skaitiniai
Oro uosto pakilimo taką nuo sniego ir ledo galės išvalyti per 5 minutes

Tarptautinis Rygos oro uostas iš krovos bei komunalinės technikos pardavimo ir priežiūros paslaugas teikiančios Lietuvos įmonės „Alwark“ įsigijo specialią įrangą, skirtą pakilimo takų priežiūrai. Ant vilkikų sumontuota „Overaasen RSC 250“ ir „Overaasen RSC 400“ modelių įrangagali atlikti keletą skirtingų funkcijų: sniegą nustumti, nupūsti arba nušluoti bei padengti taką reagentu, apsaugančiu nuo apledėjimo.

Skaičiuojama, kad šio sandorio vertė siekia 1 mln. eurų.

Pasižymi galingumu

„Alwark“ Pardavimų departamento direktoriusJulius Urbanavičius teigia, kad pagrindinis Rygos oro uostui parduotos technikos išskirtinumas yra tai, kad joje įdiegtiitin efektyvūs reagento, apsaugančio nuo apledėjimo, purkštuvai.

„RSC 250“ modelyje įmontuota įranga „Dammann“pasižymi tikslumu. Tai padeda sutaupyti iki 25 proc. naudojamo reagento. „RSC 400“ modelis yra galingiausias ir našiausias įrenginys, labiausiai pritaikytas pakilimo takų priežiūrai žiemos metu. Jo darbinis valymo plotis siekia iki 6 metrų, ir tai yra didžiausias iš šiandien gaminamų“, – teigia J. Urbanavičius.

Pritaikyta darbuotojų patogumui

Tarptautinio Rygos oro uosto komunikacijos projektų vadovas Edgars Vilcans teigia, kad gruodžio mėnesį iš įmonės „Alwark“ įsigyta įranga jau buvo išbandyta pakilimo takų valymui.

„Rygos oro uostas yra didžiausias Baltijos šalyse ir per dieną įvykdo vidutiniškai apie 200 skrydžių, o keleivių skaičius per metus siekia apie 6 mln. Siekiant užtikrinti nuolatinę oro uosto veiklą, buvo nuspręsta įsigyti dvi papildomas sniego valymo mašinas iš lietuvių įmonės „Alwark“. Jau surengėme darbuotojų mokymus ir išbandėme techniką pagal paskirtį. Mašinos puikiai pritaikytos darbuotojų patogumui, o technikoje įdiegtos naujausios technologijos leidžia pasiekti maksimalių rezultatų“, – teigia E. Vilcans.

Sumažins eksploatacijos išlaidas

Anot „Alwark“ atstovo J. Urbanavičiaus, abiejuose modeliuose yra įdiegtos pažangios sistemos, kurios leidžia sumažinti galimų prastovų tikimybę.

„Rygos oro uostui parduotose mašinose įmontuotos įrangos paruošimo darbui, savireguliacijos, darbo sekimo ir gedimų diagnostikos sistemos. Jos leidžia kiek įmanoma operatyviau pradėti darbus ir, esant gedimui, juos pašalinti arba diagnozuoti nuotoliniu būdu. Tai padeda išvengti prastovų irsumažina tiesiogines eksploatacijos išlaidas“, – pasakoja „Alwark“ Pardavimų departamento direktorius.

Ne pirmas toks pirkinys

Šis „Alwark“ sandoris su Tarptautiniu Rygos oro uostu – tai jau ketvirtas sėkmingai įvykdytas technikos pristatymo projektas. Pirmasis technikos vienetas, pristatytas Rygos oro uostui, buvoitin galingas prikabinamas sniego rotorius „UTV600“.

„Po „Overaasen RSC 250“ ir „Overaasen RSC 400“ modelių įrangos pristatymo Rygos oro uostas turės iš viso penkis automobilius su tokiais techniniais parametrais, kuriuos naudojant kartu su jau turimais, greičiausiai išvalyti taką oro uosto darbuotojai galės vos per 5 minutes“, – tvirtina J. Urbanavičius.

 

Apie UAB „Alwark“:

UAB „Alwark“ jau daugiau nei dešimt metų teikia naujos ir naudotos krovos, sandėliavimo, uostų, oro uostų bei komunalinės technikos pardavimo, nuomos, priežiūros, aptarnavimo ir atsarginių dalių tiekimo paslaugas. Įmonės padaliniai įsikūrę Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. „Alwark“ atstovauja tokius gamintojus, kaip „Linde“, „Terberg“, „Konecranes Lift trucks“, „Mantsinen“, „Terex-Fuchs“, „Johnston Sweepers“, „Moro Kaiser“, „Beam“.

www.alwark.lt

Julius Urbanavičius,

UAB „Alwark“ Pardavimų departamento direktorius

commKomentarai[0]


Apklausos
Apklausa
Ar skaitote "Alytaus naujienas"?
Taip
Ne
RezultataiRezultatai
Siulykite tema
Hello, World
commSiulyti temą
RENGINIAI
Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Festivaliai ir didžiosios Šventės
Ieškoti


TOP 100