arrow Skaitykite šiandien
arrow Internetiniai skaitiniai
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Galminas, Vasarė, Aloyzas, Alicija

Reklama

Darbas Alytuje
ltkatalogas.lt

Partneriai
Internetiniai skaitiniai
Seimo narys Robertas Šarknickas: komunalinių atliekų surinkimo rinkliavos padidinimas Alytaus rajone sulaukė didelės reakcijos

Parlamentaras trečiadienį vykusio tarybos posėdžio Alytaus rajono savivaldybėje sako sulaukęs daug Alytaus rajono sodų bendrijų gyventojų skambučių, kreipimosi šiuo klausimu, o tokie Alytaus rajono savivaldybės sprendimai  nebuvo diskutuoti su šių bendrijų nariais teigia gyventojai. Seimo narys Robertas Šarknickas ėmėsi iniciatyvos atstovauti jų teises dėl socialinės nelygybės.

 

 

Ne žmonės kalti, kad ARATC (Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras)politika įgyvendinant projektus ne visiškai atitiko realybę, ši situacija yra panaši visoje Lietuvoje. Finansinę atsakomybę turi nešti tie, kurie kūrė, statė Alytausregiono atliekų tvarkymo centrą“, - sako Seimo narys.

 

R. Šarknickas bandydamas išsiaiškinti bendrą situaciją dėl komunalinių atliekų surinkimo rinkliavos didinimo,Seime ėmėsi iniciatyvos ir jau šiais metais bus atliktas valstybės kontrolės auditas visuose Lietuvos atliekų tvarkymo centruose.

Šie įvykiai paskatino Seimo narį pakviesti  į Alytų atvykti LR Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį, Aplinkos ministrą Kęstutį Navicką,kurie turi kiek kitokią nuomonę dėl mokėjimo metodikos gyventojams už šiukšlių išvežimą.

 

 

„Pragyvenimo lygis didžiajai daliai gyventojų nėra adekvatus, todėl manau kad yra neteisingakelti kainas. Padaryta bendra sodų bendrijos sąskaita už atliekų išvežimą  jau sukėlė didžiulį žmonių pyktį. Kyla klausimas kas tada atsakys jei kaimynas yra nemokus, ar ne kitiems gyventojams ir teks padengti kitų skolas už pakeltas šiukšlių išvežimo kainas“, – sako R.  Šarknickas.

 

Iš­ra­šius ben­drą są­skai­tą už šiukš­les so­dų ben­dri­joms, šioms teks mo­kes­čius su­si­rink­ti iš so­dų val­dų sa­vi­nin­kų.So­di­nin­kai iki šiol už at­lie­kas per me­tus mo­kė­jo 11 eu­rų. Nuo lie­pos 1-osios jiems šiukš­lių mo­kes­tis di­dė­ja dau­giau­sia tarp vi­sų pa­tvir­tin­tų vie­ti­nės rin­klia­vos už ko­mu­na­li­nes at­lie­kas mo­kė­to­jų ka­te­go­ri­jų – net 95,7 proc., ar­ba iki 21,53 eu­ro per me­tus.

 

LR Seimo nario R. Šarknicko

Padėjėja Karolina Butkevičiūtė

commKomentarai[0]


Apklausos
Apklausa
Ar skaitote "Alytaus naujienas"?
Taip
Ne
RezultataiRezultatai
Siulykite tema
Hello, World
commSiulyti temą
RENGINIAI
Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Festivaliai ir didžiosios Šventės
Ieškoti


TOP 100