arrow Skaitykite šiandien
arrow Internetiniai skaitiniai
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Almantas, Danutė, Urbonas

Reklama

Darbas Alytuje
ltkatalogas.lt

Partneriai
Internetiniai skaitiniai
Rytoj trijose „Lidl“ parduotuvėse vyks gaisrinės saugos pratybos
 Prekybos tinklas „Lidl“rytoj trijose parduotuvėse pradeda gaisrinės saugos pratybų ciklą, kuris apims visas prekybos vietas Lietuvoje. Prekybos tinklo darbų ir civilinės saugos specialistai įsitikinę:tokia praktika – puikus būdas įtvirtinti darbuotojų įgytas teorines žinias, kaip elgtis atsiradus gaisro grėsmei, bei užtikrinti personalo ir pirkėjų saugumą iškilus nenumatytoms aplinkybėms.

 

Pirmosios pratybos balandžio 19 d., trečiadienio, vakarą, apie 22 val., vienu metu vyks trijose „Lidl“ parduotuvėse: Vilniuje (Dūkštų g. 34), Kaune (Baltų pr. 10) bei Kretingoje (Žemaitės al. 12).

 

Bendrovė „Lidl Lietuva“ prašo gyventojus atkreipti dėmesį, kad pratybų metu parduotuvėse suveiks priešgaisrinė signalizacija. Šis pavojaus signalas – netikras. Visi tuo metu pastatuose esantys žmones turės juos palikti, vadovaudamiesi evakuacijos vadovo nurodymais.Pratybų trukmė – iki 20 min. UAB „Lidl Lietuva“ iš anksto atsiprašo gyventojų dėl galimų nepatogumų.

 

Iki gegužės pabaigos analogiški mokymai įvyks visose „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėse Lietuvoje.

 

Šios pratybos – bendrovės „Lidl Lietuva“ gaisrinės saugos mokymų programos dalis. Prekybos tinklo užsakymu pernai gruodį buvo sukurta įtaigi mokomoji medžiaga. Tam vienoje iš „Lidl“ parduotuvių Vilniuje buvo nufilmuoti gaisrinės saugos mokymai,kuriuose dalyvavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovai bei ugniagesių gelbėtojų komanda, gesinę imituotą gaisrą.

 

Filmo pagrindu sukurta vizualinė mokomoji priemonė naudojama mokant „Lidl“ parduotuvių darbuotojus perprasti elgesio kilus gaisrui principus. Paskutinysis mokymų etapas – kasmetės pratybos, kurios vyks parduotuvėse, dalyvaujant ir tuo metu apsilankiusiems pirkėjams.

 

Siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje bei rūpinamės, kad pas mus užsukę pirkėjai džiaugtųsi malonia atmosfera. Ne ką mažiau svarbus ir saugumasbei jam būtinas pasirengimas bet kokioje nenumatytoje situacijoje išlikti ramiems bei žinoti, kaip reaguoti ir ką daryti, – sakė Agnė Gaižauskienė, UAB „Lidl Lietuva“Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė.  – Todėl gaisrinės bei civilinės saugos srityse nuosekliai dirbame nuo pat mūsų veiklos pradžios ir nevengiame kūrybiškų sprendimų, itin vertingų siekiant geriausių šios srities mokymų rezultatų.“

 

Apie „Lidl“

 

„Schwarz“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl“ parduotuvės, yra viena iš pirmaujančių mažmeninės prekybos maisto produktais įmonių Vokietijoje ir Europoje. Šiuo metu „Lidl“ veikia 30-yje pasaulio šalių. 27-iose Europos šalyse veikia per 10 000 „Lidl“ parduotuvių ir daugiau kaip 140 prekių paskirstymo centrų. Prekybos tinklas „Lidl“ šiuo metu turi apie 215 000 darbuotojų. „Schwarz“ įmonių grupė („Kaufland“, „Lidl“) nuo 2014 metų yra didžiausia mažmeninės prekybos maisto produktais įmonė Europoje ir 2015 finansiniais metais pasiekė 85,7 mlrd. eurų apyvartą.

 

 

Agnė Dalia Gaižauskienė

UAB „Lidl Lietuva“

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė

commKomentarai[0]


Apklausos
Apklausa
Ar skaitote "Alytaus naujienas"?
Taip
Ne
RezultataiRezultatai
Siulykite tema
Hello, World
commSiulyti temą
RENGINIAI
Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Festivaliai ir didžiosios Šventės
Ieškoti


TOP 100